Co wybrać Canon, JVC, Panasonic czy Sony

groszek1

New member
Witam!
To mój pierwszy post wiec z góry proszę o wyrozumiałość... Szukam kamery, którą zamierzam filmować od pierwszych dni naszego dzidziusia. Jestem laikiem i te wszystkie opisy nic mi nie mówią. Potrzebuję w miarę dobrego sprzętu o ile to możliwe za jakieś 3000zł może troszeczkę więcej lub mniej :) aby posłużyła na parę lat. Będzie używana w wewnątrz jak i na zewnątrz w dzień w nocy, jak i zarówno przy świetle sztucznym. Tym samym chciałbym otrzymać jak najlepszą jakość. Liczę na pomoc doświadczonych użytkowników. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.Dziękuje i pozdrawiam.
 

Venom89

New member
W tej cenie to tylko Panasonic HC-X800, naprawdę dobra kamera, ze świetną jakością filmów i eleganckim stabilizatorem :)
Da się kupić poniżej 2800zł i do tego jakaś szybką kartę, od siebie polecę SanDisk Extreme PRO 16GB 90 MB/s, zapis 40mb a odczyt 80mb z tego co sprawdzałem w czytniku :)
Chyba ze byś dołożył do ~3700zł to wtedy Sony HDR-CX730E - pytanie czy warto dołożyć te 800-900zł do moim zdaniem trochę lepszej kamery (ciut lepsza w nocy)
Pozdr
 
Do góry