co w zamian za WiFi WIS09ABGN

SATAn_

New member
Bez reklam
@SATAn_ żartujesz?
INTERNET @TV w C650 jest na pilocie pod zielonym (B) i żółtym (C) przyciskiem

Gdzie ?
Masz zdjecie pilota, dodatkowo daje od B do porownania.

DSC02995-_rnsaxne.JPG
 

SATAn_

New member
Bez reklam
No to teraz jestem w szoku. Napisalem juz mejla do Samsunga jak ta sprawe rozwiaza. Bo to cos nie tak, dawac pilot od nie tego TV, ju znie wspomne o ciu***** plastiku z jakiego jest wykonany. Widac czsy kryzysu sie daly we znaki.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Ewidentnie pilot nie od tego TV ;/

EDIT:

Tak jak myslalem, Samsung kaze mi TV i pilota zawiezc do sklepu na reklamacje :)
 
Ostatnia edycja:

durnowaty

New member
WUSB600Nv.1

Witam
Czytam temat już od dłuższego czasu stąd zapamiętałem, że najlepsza (bo jako jedyna obsługująca jak oryginał 2 częstotliwości) jest karta Linksys WUSB600Nv.1
Temat tej karty umarł od stwierdzenia, że już od dawna nie jest produkowana i nie można jej nigdzie dostać więc zakupiłem gdy tylko się pojawiła (aukcja nr 2254609075 na alledrogo)
O ile z UE40C6000 działa wyśmienicie to C5500 pokazało się raz i teraz już jej nie wykrywa po podłączeniu.

Czy ktoś miał już jakieś doświadczenia z tą kartą?
 

CleaneR

New member
Ja kupilem Edimaxa, moj roczny LE46C750 wykrywa ja bez problemu i dziala ok, ale juz UE32D5520 (1019)ciagle wola zeby wsadzic karte, a do niego ja kupilem. W weekend sprobuje podmienic VIN i potestuje.
 

Singularity

New member
witam, naszło mnie na zastąpienia kable ethernet w moim tv kartą wifi.
Oryginalna jest za droga moim zdaniem więc myślę o zamienniku.

TV samsung LE40C650, soft 2011/01/06_003006
(nie aktualizuję bo mi wszystko działa jak należy więc po co...)

który z tych zamienników zadziała bez grzebania w tv (resetowania etc)?, chcę podłączyć i ma działać :D

1)PENTAGRAM P 6132-08 chipset (info ze strony sklepu w którym chcę kupić tą kartę): RT 3070L , moja karta- faworyt, kosztuje 30zł...
w sklepie linksys Karta sieciowa HorNet WiFi N150 1T2R USB 2.0 P 6132-08 [P6132-08] | Karty Sieciowe | Bezprzewodowe (WiFi) | USB | Wireless 802.11n | Sklep SklepLinksys.pl - Gold Partner - Cisco, Linksys, Qnap, Brother, Unitek

ta karta ma właściwy chipset, zadziała bez kłopotu?

2) (DLink DWA-140
3) Pentagram P6132-10
4) pentagram p 6132-07 (wiem, ciężko znaleźć już)
 

durnowaty

New member
Polecam Linksys... jako jedyna ma 2 anteny jak oryginał Samsunga i obsługuje obie częstotliwości 2,4Ghz i 5Ghz.
Filmy 3D lecą po wifi bez zacinania.
Sam kupilem stąd (aukcja nr 2254609075 na alledrogo) i polecam.
 

Singularity

New member
dobra ale 140zł to nadal dużo, już bym wolał kupić oryginał.
Ten linksys z tej aukcji to model WUSB600N-EU ?, na Karta Linksys WUSB600N-EU - Ceneo.pl wygląda tak samo, możesz sprawdzić bo zapytam u siebie w sklepie pc, często mają tanio takie rzeczy...
Ten model występuje tylko w 1 wersji czy trzeba uważać znowu na chipset?

nadal jednak mój poprzedni post aktualny. Zależy mi by kupić dobrą karte jak najtaniej ale musi działać bez grzebania w tv ciągłego... :
 

durnowaty

New member
WUSB600Nv.1 tylko takie działają. Dostępne tylko używki bo już od dawna nie są produkowane... teraz jest w sprzedaży v.2, ale to już inny chipset i nie działają.
 

Singularity

New member
to w takim razie odpada- interesują mnie tylko nowe sztuki bo mam zamiar kupić w sklepie pc żeby nie bulić za wysyłkę...

ponawiam więc, czy coś z listy z mojego pierwszego postu działa bez kombinacji?
 

Singularity

New member
ok a model hornet P 6132-08 z chipsetem RT2770 lub RT 3070L działa na c650?

Hornet P 6132-07 - jak rozumiem działa bez żadnych kombinacji (reset tv etc)?


----
edit:

model 08 z chipsetem RT 3070L raczej nie działa (tak wynika z wątku o c650), jak jest z chipsetem RT2770 w tym modelu?
 
Ostatnia edycja:

Singularity

New member
Hama 62740 Wireless LAN USB 2.0 działa na c650 bez grzebania w tv?
jest tylko 1 wersja na rynku, czy też mają różne chipsety? jak je rozróżnić ewentualnie?

----
testowałem w mediamarkt na tv z serii D6500 i D5500 i karta hornet 08 o nieznanym chipsecie nie zadziałała, albo nie była na RT2770 albo te modele nie działają z tą kartą...
 
Do góry