Co w miejsce starego H/K AVR235

sebo1

New member
Podlączone do niego są:
DVD Yamaha DVD-S2700
TV Sony KDL46HX800
Komp - HDMI lub światełko
TV N

Głośniki:
L i P: Ariel (nutshellhifi.com/Ariel.html)
centralny i 2tylne to JBL
Sub aktywny

Muzyka:Film 50:50
Koniecznie musi mieć HDMI no i nie być gorszy w audio od mojego AVR-235.
Jakis Denon..? 1612?
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Jeżeli podobał ci się harman to zostań z tą firmą i kup avr 255/260 a jak chcesz coś z denona na tym samym poziomie to 1911/1912.Oczywiście musisz odsłuchać bo może ci ich brzmienie nie pasować albo wydawać się gorsze od avr 235
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja byłbym za Harmanem AVR 165, tym bardziej że 50% do muzyki .Chyba że Ci się znudziła firma to Denon 1912 albo Onkyo 609.
 

loky

New member
Powinieneś zdecydowanie odsłuchać zanim kupisz cokolwiek zamiast harmana, te skurczybyki uzależniają...:shock:
Jak ja kupowałem swojego 255 to znajomy sprzedawca zaproponował mi w jednej cenie denona 2808, wziąłem z uśmiechem dookoła głowy bo denon był ze 2000 wtedy droższy i guzik mnie interesowało że ktoś go już oddał i wziął onkyo. Po kilku dniach męczarni z pilotem w ręce, uprosiłem znajomego żeby mi go wymienił na AVR 255 i problem zniknął. Przed denonem miałem 2 harmany, teraz mam czwartego :)
 

suprnowa

New member
A warto zmienić z AVR 255 na 265?Dużo jest poprawy w jakości dźwięku i co doszło oprócz odtwarzania muzyki z USB i internetu?Czy pilot jest podświetlany?
 

killpit

New member
Idź do sklepu i odsłuchaj sobie H/K265 i Onkyo609 moim zdaniem w tej chwili najbardziej relatywne do ceny ampli godne polecenia.Reszta ampli niestety spadła mocno z jakości...
 

rumburak80

New member
Bez reklam
supernowa Cena jest chora a waga mniejsza o 1,2kg w stosunku do avr 260 i aż 2,5kg do 255. Czyżby kryzys a może pozbyli sią zbędnych złączy i dali całą moc na końcówki nie napewno zastosowali superlekkie materiały rodem z NASA he..he.Sam mam avr 260 żeby nie było że psioczę na harmana,martwi mnie jedno że za kilka lat będą ważyć marne pare kilo_Oby dobrze grały!
 
Ostatnia edycja:
Do góry