Co to za wersja 32"5624 ?

joeblack78

New member
Podpinając sie do tematu. Jest wskazany model 5624 w Saturn Katowice w cenie 1638,52pln.
Czy warto kupić go w tej cenie? Czy może do w/w kwoty polecicie coś innego.
Kryteria: 32cale; FullHD; LCD; kablówka UPC analogowa.
Dziękuję i pozdrawiam
 

kszymon

Klub HDTV.com.pl
VIP
dzisiaj nabyłem ten tv w mm.
Mam dobre porównanie bo u mnie w pokoju stoi panasonic 32LX85 100hz (rok temu jak go kupowałem to był jeden z lepszych, lub najlepszy tv lcd 32".

Narazie moge napisać tylko o obrazie SD. Z dekodera "telewizja na karte" po EURO bardzo dobry obraz. SD porównywalny z SD przez HDMI z dekodera N na panasonicu.
Jeśli chodzi o brak 100Hz, to nie widać roznicy w SD, w porównaniu z panasoniciem, pewnie roznica pojawi sie przy obrazie HD ?
Obraz z anteny po analogu, również bardzo dobry. Mam troche źle ustawioną antene, na poprzednim tv (zwykłym kineskopowym) nie było wogóle polsatu i regionalnych, tutaj odrazu wskoczyły polsat, tvp3, niewiem czemu, ale nie dosc ze sie pojawiły to ładnie odbiera.

Dodatkowo posiada wejscie USB z którego można odtwarzać filmów w różnych formatach.
Narazie zassałem film (jakiś trailer) full HD w formacie mpeg (4 albo 2) i film bardzo przeskakiwał , przycinał.
Teraz z tej stronki High Definition Trailers (HD) - Demo World ściągam trailery philipsa, moze będą lepiej działać. Pewnie zwykłe filmy nie HD sie obejży bez problemu więc fajny bajer to wejscie USB

Podsumowując HD z pendrive'a odpala i działa ale przeskakuje, przycina, więc pewnie nie ten format, trzeba popróbować.

Potem podłącze n i napisze jak sobie radzi z HD.
DVB-T też wypróbuje potem


Generalnie jak za tą cene, wydaje mi sie, że fajny TV, tym bardziej że full HD więc pod peceta idealny.

Aaa no i super sie zdjęcia na nim przegląda, full HD daje o sobie znać :)

Obraz z N w HD bardzo ładny.
W sumie to nie widze różnicy między nim a moim panasem... pozostaje tylko uruchomić to USB żeby dobrze odtwarzało filmy HD
 
Ostatnia edycja:
Do góry