Co to za telewizor LG 50PS2000

semi

New member
Nie ma tego modelu na stronach LG - nawet w archiwum, a pojawił się w sklepach i na allegro?
Czy to jakaś pomyłka? Co to za model?
 

krice

New member
To nie jest pomyłka. Mój brat nabył ten model, dzisiaj widziałem jak świeci - rewelacja. Obraz niczym nie różni się od tego na 50PS8000. Jego TV ma wgrany soft 3.40. Ze specyfikacji wynika, że różni się od 50PS8000 tylko tym że z USB nie da się odtwarzać filmów, nie ma certyfikatu THX - to tak na szybko. No i poza tym ma inną obudowę.
 

songo909

New member
ps 2000

witam chciałbymm kupic ten telewizorek Macie jakies wiadomosci o tym jak odbiera i czy jest warty zakupu . Kiedy go mozna bedzie kupic najtaniej po swiętach czy przed ..jak myslicie
 

krzysztof60

New member
Witam wszystkich zainteresowanych telewizorem LG 50PS2000.
Kupiłem go przed świetami. ŚWIETNA RELACJA JAKOŚCI DO CENY. Kupiłem go za 3300zł. Za te pieniądze nie ma lepszej plazmy na rynku. Piszę to z pełną odpowiedzialnością.
50 cali, full HD 1080p. Oczywiście, trzeba mieć świadomość tego, że to produkt budżetowy i nie ma mowy, żeby zagrał jak Pioneer 5090H, ale przecież nie kosztuje 10000zł, tylko nieco ponad 3000zł. Kontrast 2000000:1, odswieżanie 0,001ms. Ogladać należy z odległości co najmniej 4m. Na programach HD z N-ki nie pikseluje, tak samo jak i nie pikseluje z Blu-ray'a.
Obraz bardzo poprawny, oczywiście jak sie ustawi pod siebie.
Gorzej to już wygląda z DVD, ale przecież to nie ta rozdzielczość co HD.
Ogólnie OK, ale to jest mój telewizor przejściowy, chociaż jak za tę cenę super.
 
Do góry