Co teraz słuchacie?

donsalieri

Active member
Bez reklam
Słuchał słuchał :) jedna z lepszych realizacji muzycznych w systemie Atmos, można ten mix porównać jakościowo do Catalogue3D Kraftwerku, Dla fanów Yello pozycja obowiązkowa
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Słuchał słuchał :) jedna z lepszych realizacji muzycznych w systemie Atmos, można ten mix porównać jakościowo do Catalogue3D Kraftwerku,

Pionierzy muzyki elektronicznej dbają o jakość swoich produkcji .Jeszcze taka ciekawostka odnośnie 3D odnosi się to nie tylko do dźwięku
Kraftwerk był pierwszym zespołem (lub jednym z pierwszych) który zastosował technologię projekcji 3D podczas koncertu było to podczas ich występu w Wolksburgu 25 kwietnia 2009r
Potem 3D dotyczyło również dźwięku .Jeżeli dobrze pamiętam Kraftwerk w styczniu 2013r podczas występu w Duddeldorfie zastosował system Iosono (trójwymiarowy obraz sceny audio) pierwotnie opracowany na uniwersytecie w Holandii, opiera się to na syntezie pola falowego metodzie wykorzystania wtórnych źródeł dźwięku do odtwarzania pierwotnych pól falowych .Według konstruktorów podstawowa zaleta tego systemu jest taka, że jest w stanie odtworzyć dźwięk 3D w całym pomieszczeniu a nie tylko w określonym miejscu tak jak w przypadku tradycyjnych systemów dźwięku przestrzennego
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moja chrześnica razem z Bratem i z Bratową teraz ogarnia tą kapelę 11 lat ma :) a przy okazji i ja sobie troszkę zacząłem jej słuchać..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Fajny psiak, lubię takie pieski, ja mam innego, a właściwie moją księżniczka ma innego , mniejszego :) ale też sympatyczny,.,, Kolega mi opowiadał, że ma znajomego, który ma takiego psa, że jak usłyszy poważną muzykę, tylko musi być bez śpiewu :) to przylatuje do pokoju kładzie się i słucha z właścicielem.. :bober:
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego @lolek, to dla Ciebie. Może przypadnie Ci do gustu. :)

[youtube]15ZqpVOjZEc[/youtube]

[youtube]w0clxgzU370[/youtube]

A tutaj nieco dłuższe słuchanie. Ale warto, choćby dla krajobrazów.

[youtube]bG-bK8e0agQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piękna to fakt i fajny utwór... Muzykę z LOTR jak i z HOBBITA mam na cd bardzo lubię, podobnie jak np z Gladiatora.
 
Ostatnia edycja:
Do góry