Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rose aktualizacje zrobiło zarówno systemów ą jak i aplikacji podwójną, do tego tidal, qobuz, YT, była aktualizacja i tidal już jest w hires tylko nie wiem dlaczego dalej wyświetla się oprócz napisu hires również mqa... Ale generalnie cieszy zmiana.

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No ładnie ze strony "Rose" .Ale jak mówi nazwa działu "Co teraz słuchacie"? ;)
Słuchałem płyty Dżemu :), a o aktualizacji tylko wspomniałem, bo tutaj kilka osób pewnie ma na wypasie Tidala, więc pewnie na ich urządzeniach za jakiś czas tez powinna być aktualizacja systemowa umożliwiająca słuchania muzyki z Tidala w lepszej jakości.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
I niech ktoś powie ,że kasety magnetofonowe są beee
Zależy jakiej "firmy" producenckiej. ;) "Najbardziej znanymi producentami tego typu wydawnictw były : Eurostar, MB, Elbo, Takt, Poker, Max Studio, Music World, GM Music, Mag Magic, MG, Phoenix, Asta, Amigos, OK!, Orion, Boss Music, Omega Music.". Ja kiedyś w budce (i w odległej galaktyce) kupiłem "Appetite for Destruction" Guns N`Roses tp wszystkie 12 kawałków było ściszanych do zera tuż po 3-minucie każdej piosenki. Nie mówiąc o tym, że niektóre firmy w ogóle usuwały niektóre utwory z danej płyty. :giggle: Ale takie np. "Elbo" lub "Takt" robiły super robotę na rynku. Notabene "Takt" to teraz "największa w Polsce i jedna z liczących się w Europie tłocznia CD/DVD/WINYL".
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
@Kleofas11
Ja bardzo miło wspominam kasety magnetofonowe i zgadzam się z tym co napisałeś.

Ale
I niech ktoś powie ,że kasety magnetofonowe są beee
napisałem w nieco innym kontekście.
Wczoraj miała premierę nowa-stara piosenka The Beatles.Pierwotnie nagrana przez Lennona właśnie na zwykłej kasecie.Przechowywana chyba przez Yoko Ono ,niedawno ujrzała światło dzienne.Jakos tak to było.Chyba nic nie pomieszałem.
Dzięki nowoczesnej technice nagranie zostało doprowadzone do stanu "używalności".
Zresztą w klipie przewija się wątek kasety ,obróbki dźwięku ,studia nagraniowego itp.
I oto ,po wielu latach mamy nowe nagranie The Beatles z Lennonem na wokalu.Dzięki kasecie magnetofonowej właśnie.
A jakby ktoś mimo wszystko nie wiedział ,to Lennon nie żyje .I to od dosyć dawna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry