co powiecie na to kino domowe SAMSUNG HT-BD2

krzysztof190

New member
hej a co powiecie na to kino domowe SAMSUNG HT-BD2 BluRay ZESTAW KINA HT-BD2 warto w to zainwestowac jesli chce ogladnac film z dobrymi efektami dzwiekowymi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

LUPO78

Banned
najpierw się pochwal za ile ono ma być kupione i ile chcesz miej więcej przeznaczyć na sprzęt
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
z testu wynika, że taki grajek do umcy umcy
zgadam się z tobą,poleciłem krzysztof190 coś takiego onkyo tx-sr607 + Quadral Quintas 5000 + LG BD370 w innym wątku http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/50058-yamaha-czy-panasonic.html#post486022 ale z tego co wynika to ma parcie na plastik do umcy umcy :lol::lol::lol: ---///--- sorki krzysztof190 trochę humorku , ale tak na zakończenie to warto dorzucić trochę ecie pecie i zdecydowanie wydać na lepszy sprzęt
 

krzysztof190

New member
no tak ale ten sprzet jest nie na moja kieszen ja szukam czego tak do 2500 to juz jest gorna granica no chyba ze ktos jakies pozyczki bez procentu oferuje tylko nie prowident:>
 

LUPO78

Banned
to lepiej wstrzymaj się i do zbieraj ziarna,a będziesz bardziej zadowolony z wydanej kasy bo będziesz miał zdecydowanie dużo dużo lepszy sprzęt za trochę więcej , niż można tak ująć wyrzucone w błoto 2-2,5 tyś na tego co zaczynałeś w temacie plastika itp
 
Ostatnia edycja:

krisder

New member
Bez reklam
no tak ale ten sprzet jest nie na moja kieszen ja szukam czego tak do 2500 to juz jest gorna granica no chyba ze ktos jakies pozyczki bez procentu oferuje tylko nie prowident:>


Za taką kwotę nie musisz uciekać się do zakupu "plastikowego" zestawu. Możesz śmiało rozejrzeć się za czymś lepszym, np. niższe zestawy Yamahy, Onkyo, Denon czy Pioneer. Głośniki to na pewno budżetowe zestawy typu Prism lub M-Audio ale w sumie całość zagra lepiej od tego Samsunga.
 
Do góry