Co powiecie na nową PS3 super slim?

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Kolego Masta, aż tak dobrze nie miałem, moja ps3 była raz naprawiana, dokładnie miesiąc po gwarancji laser w napędzie musiałem wymienić :). Jeszcze nie miałem konsoli co by się nic nie popsuło, to już chyba tradycja
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj spokoj z tym padem, nie Ty pierwszy i ostatni juz nie moze patrzec na tego pada. Pisze to jako stary konsolarz. Ksztalt, wielkosc, rozmieszczenie galek, wypukle trigery!, nawet po tuningu nie wiele to daje. Kiedys to mialo dla mnie mniejsze znaczenie ale juz od lat przyjemnosc korzystania z duala drastycznie spadla, w przeciwienstwie do xpada, absolutnie rewelacyjny az chce sie go trzymac w rece. Oczywiscie IMHO.
 

dario-

New member
Daj spokoj z tym padem, nie Ty pierwszy i ostatni juz nie moze patrzec na tego pada. Pisze to jako stary konsolarz. Ksztalt, wielkosc, rozmieszczenie galek, wypukle trigery!, nawet po tuningu nie wiele to daje. Kiedys to mialo dla mnie mniejsze znaczenie ale juz od lat przyjemnosc korzystania z duala drastycznie spadla, w przeciwienstwie do xpada, absolutnie rewelacyjny az chce sie go trzymac w rece. Oczywiscie IMHO.

dobrze prawi-polac mu :bober:
sam od 1,5 roku mam Xkloca i pad jest o niebo lepszy (czyt. wygodniejszy) niż ten od PS3
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Otóż to, ja np. na padzie od xklocka nie mogę się zupełnie odnaleźć.
Kompletnie dla mnie niewygodny, natomiast ten od PS3 rewelacyjny.

Pozdrawiam,
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dla mnie pad od xkloca jest idealny nawet ta jego masywność mi pasuje wiem że coś trzymam i można gnieść molestować i jak by się kamień trzymało, monolit, a przy PS mam wrażenie że zaraz go ukręcę i zgniotę nie mówiąc o niewygodnym rozmieszczeniu przycisków, kompletnie mi nie podpasował, a kupując konsolę kompletnie nie miałem typu. Poprostu stanąłem przy jednej wytestowałem potem przy drugiej no i pad i wygląd przeważył hehe
 

Caparzo

New member
Bez reklam
jak ktoś pół życia grał na ps to siadając na xklocka będzie inaczej. i na odwrót. osobiście uważam że ps3 ma zajebisty kształt pada ;P leży mi w ręce bardzo dobrze ;P

co do nowej konsoli to mi sie podoba ale jakaś taka chyba zbyt smukła ;) i mizerna
 

thcteam

New member
Pozwolę sobie napisać kilka zdań od siebie (trochę subiektywnych).

Jak dla mnie, skoro PS3 SS (nie wiem, czy to nie złośliwość Sony z tym skrótem) nie ma WiFi B/G oraz N, oraz ma dokładnie te same podzespoły, to odpowiedź jest prosta: szkoda kasy, bo to to samo, tylko chudsze.
Fakt, mniej zajmuje, ale jeśli komuś nie zależy lub nie ma kasy, to tylko wyda kasę na to samo. A teraz wersje Slim będą jeszcze tańsze, bo trzeba to ustrojstwo sprzedać.

Sam 3 miesiące temu kupiłem Slimkę i jestem zadowolony (chociaż już zaliczyła dwie zwiechy na PS Store :D). Slot-drive jest bardzo dobry i nie zabrudzi się tak łatwo jak w tej wersji SS. Konsolka służy mi jako zarówno odtwarzacz BD, DVD, muzyki, oraz grania (Z-5500 podłączony na optyku i rozstawiony daje niesamowite efekty). Sprawdza się w każdym calu i jeśli czegoś nowego na serio nie dadzą, to szkoda się w to bawić w kolejne "chudzinki".

Nadal jednak uważam, że SS to nie jest taki skok jak z FATki na Slimkę. Przeprojektowano przecież całe PCB, nowy chip, etc. Fakt też, że Sony stara się podtrzymać sztucznie PS3, wydając odświeżoną konsole, ale skoro w dzisiejszych czasach ludzie nadal kupują, to działania te nic nie podniosą.

Zaawansowanie dzisiejszych tytułów wymaga nowej technologii, nowego chipu (grafika nawet nie ma zunifikowanych jednostek, bo bazuje na chipie nVidii GF serii 7, a dopiero seria 8 posiadała takie coś), i całkowicie czegoś innego.

Gier na PS3 w 1080p jest jak na lekarstwo, a te które są jakością nadal nie zachwycają, jak by się można spodziewać. Osobiście mimo iż kupiłem PS3 i jestem zadowolony, czekam na nową PS4, bo jak tylko wyjdzie zobaczymy, czy Sony nadal ma misję "Entertainment" , czy "Let's make money, save life of Sony".
 

thcteam

New member
@Masta_J: Masz racje - tak mozna wnioskowac, za to przejezyczenie przepraszam. ;)

Chodzilo mi o brak karty BGN, bo jest *TYLKO* BG - w sensie brak Nki w obsludze :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli o mnie chodzi to N powinna być już w Slimce na bank a i do FATa powinni się o to pokusić - niby straszna konsola HD a WiFi działa w żółwim tempie.

Pozdrawiam,
 

thcteam

New member
Ja dlatego kupilem konsole, by grala po WiFi. Wprawdzie te 54Mbit wyciaga, ale to nudzi...

Moze Sony nie daje Nki, bo serwery sa tak obciazone, ze i majac 10Mbit leci jak po "megabitowej Neo" :D
 

mastek81

New member
Mi nowa czarnula się podoba, ale nie wiem czy wydam znowu kasę na PS3.

Gdzieś czytałem że za rok ma być PS4, z tego co ja wiem to PSN dopiero zaczęło zarabiać w 2012 więc wątpię aby wypuszczali PS4 tak szybko. Myślę realną datą może być 2015-2016, no ale to moje tylko przypuszczenia.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
dzis widzilem ją w MM i sie bawiłem. 1299 pln z FIFą, niespojrzałem jaka wersja, ale i tak drogo. Wygląd z bliska - duzo gorzej niż obok stojaca i czekająca na wyprzedaż zwykla slimka, mimo, ze matowa. Bardzo tandetna, a ten rozsuwany napęd... fuj, klekocze i przypomina tanie zabawki. Niestety ten błyszczący fragment plastiku nijak sie ma do starej dobrej fatki ;) Kryzys SONY widac mocno. Projektanci się nie popisali, ale to mój gust. Niestety pewnie i tak wymienie, bo moja fatka po wieleu latach bezawaryjnej pracy chuczy niemilosiernie, a jak dojdzie wiecej innego sprzetu na polkę to się nie zmiesci inna jak super slim :(
 

geralt123

New member
Estetyka tragiczna, takie bazarowe wykonanie. Pierwsze modele PS3 (faty) jednak wyglądały kosmicznie i hi-endowo. 12 giga to nieporozumienie, taki b3 z dlc by się nie zmieścił nawet ; na dobrą sprawę trzeba doliczyć zakup dysku (czyli cena przynajkmniej +100) Ciekawe jak z awaryjnością, powinno być coraz lepiej...
 

Lukop

New member
Witam, czy są tu posiadacze Playstation w wersji Super Slim i z perspektywy czasu mogą napisać, że zakup był trafny? Przymierzam się do kupna i waham się pomiędzy Slim, a SuperSlim (12GB z Move i grami) za około 900-1000zł. i wolałbym nie żałować wyboru, więc byłbym wdzięczny za opinie i porady.
 

usera

New member
Mam 12GB. To moje pierwsze spotkanie z konsolą ps3. Faktycznie, może się wydawać trochę tandetna, ale chyba daje radę. Poza tym, kotsztowała mnie 110 funtów ;) więc nie mogę narzekać. Narzekam jedynie na gry - przykladowo GTA IV potrafi się ciąć jak się dużo dzieje na ekranie. Nie wiem czemu tak się dzieje, może to wina aż 40cali telewizora?

Jak macie pytania o ps3 to śmiało. Moja jest narazie używana jako single player, nie mam obecnie szybkiego neta po kablu.
 
Do góry