Co kupic ??

kriss.pl

New member
Witam
Wlasnie zakupilem sobie platforme nTV, jutro przyjezdzaja mi ja montowac.
Teraz jest sprawa kupna TV.

Do telewizora bedzie podlaczona telewizja n, kablówka UPS i komputer (karta graf nVidia 8600 GT)

Jaki telewizor plazmowy polecacie ? Oczywiscie Panasonica :D

I czy full HD czy HD Ready czyli PY czy PV.

myslalem o i PV80 lub PY80
 

Foxxx24

New member
GOLUMN

Ja również zdecydowanie polecam Ci PY85 bo będziesz super zadowolony i za te cenę nie znajdziesz nic lepszego,a będziesz mógł również cieszyc oczy walorami blue ray dzięki FULL HD.

Ewentualnie bierz PY80 skoro o nim myślałeś jeśli nie przekonywałyby Ciebie osobiście nowinki typu np system IFC w PY85,który ma sens jak najbardziej jeżeli będziesz miał odtwarzacz Blue Ray.


Pozdrawiam:)
 

kriss.pl

New member
Witam
Wlasciwie nie czytalem nic na temat PY85. jakos nie widzialem go nigdzie,
Zaraz sobie poszukam jakis informacji na jego temat, noi zobacze jak jest cena :p

Dzieki za info. Pozdrawiam
 

miaucoon

New member
kriss.pl napisał:
myslalem o i PV80 lub PY80

niektorzy sie rozpedzili i polecaja py85, a tak naprawde to nic nie wiadomo o tym jaki rozmiar i jaka kasa wchodzi w gre, w to sie moze okazac, ze pomiedzy pv80, a py85 jest przepasc cenowa, prawie dwukrotna

okresl najpierw budzet i rozmiar tv
 

kriss.pl

New member
Na pewno 42"
Jezeli chodzi o budżet to nie okreslony, a to dlatego ze teraz mozna wziasc prawie wszedzie sprzet na raty. ale mylalem ze tak max do 5000 zl.
odleglosc do TV bedzie nie cale 2,5 metra i TV bedzie wisialo.

Sa jakies propozycje ??
Pozdrawiam
 

miaucoon

New member
to spojrz jeszcze na py8 mozna miec w euro.com.pl z odbiorem w dowolnie wybranym sklepie za 3500, czyli w cenie pv80, porownaj go sobie z py80, moze sie okazac dobrym wyborem, tez mialem takie dylematy i wybralem py8, dzisiaj odbieram
 
Do góry