Co kupić ...?

Jergen

New member
Witam.
Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Mam problem i muszę się poradzić fachowców żeby później nie żałować.
Wiec... posiadam starą wieżę technics ze wzmaczniaczem TECHNICS SU-V500 ( wiem że to badziew ale taki mam i już ).
Telewizor Sony 50 KDL-50w829.
Kablówka z Vectry.
Chciałbym coś z tego sklecić żeby fajnie grała muzyczka i dodać trochę pary głośnikom w tv.... tylko nie wiem czy do telewizora kupić soundbar a do wieży kolumny,czy może technicsa dać w odstawkę i kupić jakiś amplituner i zestaw kolumn (2.1 lub 5.1) a może jakieś inne propozycje.

Pokój ok. 25m2
Muzyka 40% - filmy 60%
Budżet ok.2500zł.
Ze wzgledu braku miejsca odpadają kolumny podłogowe jeśli już to podstawkowe.
 

mors111

Active member
Bez reklam
do tego Technicsa nie warto kupować kolumn ( wiem , bo brat ma takiego i te same kolumny co ja , u niego po prostu jest kiszka jakościowo totalna , nawet mocy za wiele to on nie ma przy zasilaczu 130W )

jeśli stereo to wzmacniacz Denona PMA 720 + monitory ( tego Technicsa sprzedaj za 200zł
 

Jergen

New member
Zdecydowałem się kupić amplituner, tylko pytanie który ?

1. Yamaha RX-V475
2. Denon AVR-X1000
3. Onkyo TX-NR525


Do wybrańca chciałem podpiąć: MONITOR AUDIO BX2
Tylko który ampek będzie z nimi najlepiej grał.


Pomoże ktoś?
 

Jergen

New member
No to teraz mam mętlik w głowie.
Więc do wzmacniacza kupię kolumny, ale kwestia jeszcze telewizora bo głośniki z tv mi nie wystarczają.
Zostaje mi kupno soundbara ?
Tylko jakiego ?
Cenowo do 1200 zł.
 

jumper.as

New member
Jak bym był na Twoim miejscu to sprzedał bym to co masz, dołożył do budżetu i kupił amplituner stereo i dobrał głośniki. Amplitunery to:
Harman Kardon HK3770
Yamaha R-N500
ONKYO TX-8050
Wszystkie wyżej wymienione propozycje mają wystarczającą moc i potrzebne wejścia optyczne
Kolumny tak jak koledzy pisali jbl 230, bx2. Ewentualni rozglądnij się za kolumnami używanymi. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bnois

Member
Sprzedaj to co masz i kup sam soundbar philipsa htl9100 albo e5. Nie wierzysz to idz gdzies na odsluch. U mnie htl9100 naglasnia 30m salon i daje rade.
 
Do góry