Co Kupić Za Plazme ???

DLUGI1

New member
Witam. Proszę o pomoc jaką kupić plazmę.
Mam na oku model Lg 42pc1rr z twardym dyskiem. Co o nim myślicie ?
Dziś przeczytałem, że za jakiś czas będzie nastepca o symbolu 42pb4rt z twardym dyskiem.
Czy ktoś wie kiedy się pojawi W Polsce i ile będzie on kosztował? W jednym sklepie powiedziano mi, że obecny model Lg nie nagrywa innych programów niż te co się oglada (np. w czasie jak oglądam TVN, mogę nagrywać Polsatu). Dodatkowo jak plazma jest wyłączona, to też nie mogę nagrywać programów. Czy jest to prawdą? Generalnie ten sprzedawca odradzał plazmy LG, a polecał Panasonica. Najbardziej zachwalał modele Th-42pv700 I Th-42pv70p, mówił, że są idealne do oglądania kablówki Multimedia. Ale mi nie odpowiada to, że są one bez dysku twardego.
Proszę o pomoc co wybrać i o opinie.
Pilne, Dzięki !!!


Uffff!!! Gramatyka i ortografia!!! Proszę się przykładać do pisania postów, lub nie pisać ich wcale. Trudno było zrozumieć Twój post. Nie wymaga to wiele wysiłku, wystarczy się stosować do ogólnie znanych zasad. Proponuję dodatkowo przeczytać regulamin forum. Za jego łamanie następnym razem będą procenty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DLUGI1

New member
Do Arosek 22

A dlaczego tego nie da się czytać ?? Takich jak Ty ....... itd.


Patrz wyżej, kolega grzecznie zwrócił uwagę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ewing

New member
Z jednej strony piszesz ze ten dysk twardy jest dla Ciebie wazny a z drugiej co innego:) musisz zdecydowac sam, a jezeli chodzi o nowy model to pewnie cena bedzie zaporowa jako nowosc bedzie napewno droga!
 

arosek22

New member
DLUGI1 napisał:
A Dlaczego Tego Nie Da Się Czytać ?? Takich Jak Ty Powiino Sie Usuwać Bo Ja Grzecznie Prosze O Pomoc A Ty ...

A ja co???

Długi - to jest forum a nie jarmark i obowiazuja pewne zasady (mam na mysli językowe).
Jak chcesz wyrazić swoje zdanie, czy poprosic o pomoc to rób to w sposób poprawny gramatycznie i językowo.
3 x musiałem przeczytac twój tekst zanim zrozumiałem o co w nim chodzi.
Jeżeli masz jakiekolwiek watpliwości co do mojej racji to przeczytaj najpierw Regulamin Forum.

Pozdrawiam
 

radek-trojek

New member
Sorry, że się wtrącam w dyskusję, alem mam pytanko.
Mam właśnie zamiar kupić plazmę, ale mam trudny wybór i ograniczone możliwości fiansowe.Po części wybrałem kandydatów na miarę moich możliwości oto lista:
Lg 42PC51
Samsung Q91
Panasonic 42PV70
Wszystkie tv do 4000zł
Czytanie postów nie daje jednoznacznej odpowiedzi.Dzięki za opinie.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Długi1 --- kup Panasonica. Kiedy i za ile będą nowości ? Chyba tylko wróżki wiedzą. Zadajesz tyle pytan o lg 42pc1rr, a czy próbowałes znaleźć instrukcje do niego i poczytać ? Raczej nie , bo stronie LG są dostępne. Po co szukać, najlepiej od razu pytać. :p Dlaczego nie piszesz poprawnie ortograficznie.
Wiesz jak używa sie DUŻYCH liter ?
 

median

New member
gatar napisał:
Witam.
Raczej nie , bo stronie LG są dostępne.
A to jest poprawnie napisane? Bo wg mnie gramatyka to tu nie obowiazuje! Jak nie mozesz przeczytac to po co odpisujesz? Kolega prosil o pomoc nie widze nic w tym zlego? Chyba po to jest to forum?
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
median napisał:
A to jest poprawnie napisane? Bo wg mnie gramatyka to tu nie obowiazuje! Jak nie mozesz przeczytac to po co odpisujesz? Kolega prosil o pomoc nie widze nic w tym zlego? Chyba po to jest to forum?

Drogi Panie. Na tym forum obowiązuje REGULAMIN. Jeżeli się on komuś nie podoba, niech nie pisze postów. Nie czytał pan wersji pierwotnej, nie poprawionej, postu. Jak Pan widzie nie tylko mnie to raziło. Tu nie chodzi o drobne literówki. Była to męczarnia dla oczu. Cały post jest poprawiony i prawdopodobnie dlatego pan go wogóle zrozumiał. Akurat kolega Gatar próbował pomóc. Nie do Pana należy moderowanie forum, to nie pana sprawa. Nie rozumiem pana postu w obronie DLUGI1. Jak będzie Pan pisał błędnie to napewno się Pan o tym dowie pierwszy. Za próby moderowania i wtrącania się w nie swoje sprawy dostaje pan procenty:hmm: . Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

adamkam2000

New member
radek-trojek napisał:
Sorry, że się wtrącam w dyskusję, alem mam pytanko.
Mam właśnie zamiar kupić plazmę, ale mam trudny wybór i ograniczone możliwości fiansowe.Po części wybrałem kandydatów na miarę moich możliwości oto lista:
Lg 42PC51
Samsung Q91
Panasonic 42PV70
Wszystkie tv do 4000zł
Czytanie postów nie daje jednoznacznej odpowiedzi.Dzięki za opinie.

Dołaczam się do tej prośby.
Podobne zestawienie do wyboru.
 
Do góry