co kupić w nie kosmicznej cenie

qazio

New member
witam, podpowiedzcie prosze jaki tv warto kupic z niezłymi parametrami w rozsądnej cenie tak do 6000zł. Po poczytaniu forum jestem nastawiony na lcd lub jakąs tylną projekcję - a to dla tego że zalezy mi na duzum ekranie tak od 46" w górę, dobrym obrazie i małym zużyciu energi. Tv bedę oglądał z 3-4 m, prawdopodobnie bedzie stał przodem do okien także w dzień bedzie duzo swiatła, ewentualnie rolety mozna przysłonić, tv bedzie miał sygnał głownie z Cyfrowego Polsatu i DvD. Z tylnej projekcji nastawiłem się na JVC 56 ZR7U a z lcd widziałem jakieś samsungi, lg i chyba philipsa 46, 47". Do tego chciałbym dobrać jakis zestaw kina domowego myslę że najlepiej tego samego producenta co tv, co mi poradzicie?! Jak zapomniałem jeszcze czegoś określić to piszcie, pozdrawiam i czekam na komentarze.
 

qazio

New member
skoro nikt nie doradził to trochę wyprostuję temat. Z tego co sobie upatrzyłem wchodza w grę:

lcd JVC 46Z70
lcd Sharp 46xd1e
tylnaprojekcja: JVC 55 HD-Ila

po tym co widziałem w sklepie na sygnale z siatki i dvd i jeśli chodzi o oglądanie z 3-4 m wybrałbym lcd tylko który, sharp szybki i kolorki lepsze, jvc szybsze procesory-co wy o tym sadzicie, a może macie jeszcze jakieś typy tv no i jakie kino do tego?!
 

qazio

New member
jaki ja jestem super gostek stworzyłem temat i sam sobie na niego odpowiadam - chyba napisałem go błekitnym atramentem - super forum a użytkownicy i moderator ( jeśli taki wogóle jest ) wylewni
 
Do góry