co kupić? Samsung UE46F6770 czy Sony KDL-47W805

Bebol

New member
No i możesz kupić większy :) Także się nie zastanawiaj tylko bierz póki są :) No chyba, że chcesz Soniaka... ja cały czas rozkminiam i pewni nic nie kupie...
 

trek21

Member
Jednak tego większego nie wezmę.

ue50f6500 w jednym sklepie jest za 3400zł, jednak jest to model po naprawie.

czyli zostaje przy tych wielkościach 46-47cali.

w sumie f6500 jest tanszy 300pln od f6770 i tanszy okolo 450pln od W805.

Mojej narzeczonej W805 się nei podoba bo ma grubszą obudowę a TV ma wisieć na ścianie :p

a co myślicie o jakości dźwięku w tym tv? bo zastanawiam się nad zestawem kina domowego 2.1 lub soundbarem. 5.1 odpada bo nie chcę już wiercić ścian, i żeby kable leciały po podłodze.
 

HaHiro

New member
dokładnie mam ten sam dylemat, oprócz f6770 i w805 biore jeszcze pod uwage LG 47LA740s.
Myslalem rowniez o Philips 47PFL6008K, ale odpada w zwiazku z wolnym softem, przelanczanie kanałów 5s? porażka
 

Bebol

New member
ok, dzieki.

z tego wynika, że nie opłaca się dopłacić.

to aktualnie zostaje przy typach z tematu.

Napiszę jeszcze raz , bo może nie doczytałeś do końca, aktualnie jest promocja z dodatkową gwarancją na modele 6500 w Neo24 i Neonecie (tylko w tych sklepach, chyba że pojawiło się gdzieś indziej). Dają dodatkowe 2 lata gwarancji Samsunga za darmo. To jest extra sprawa, zważywszy, że zastanawiasz się nad modelem 6770, który wg. osób bardziej "ogarniętych" nie jest zauważalnie lepszy (oprócz danych na papierze). Dla mnie wybór jest prosty: 46F6500 za 2999zł w Neo24.
 

trek21

Member
Napiszę jeszcze raz , bo może nie doczytałeś do końca, aktualnie jest promocja z dodatkową gwarancją na modele 6500 w Neo24 i Neonecie (tylko w tych sklepach, chyba że pojawiło się gdzieś indziej). Dają dodatkowe 2 lata gwarancji Samsunga za darmo. To jest extra sprawa, zważywszy, że zastanawiasz się nad modelem 6770, który wg. osób bardziej "ogarniętych" nie jest zauważalnie lepszy (oprócz danych na papierze). Dla mnie wybór jest prosty: 46F6500 za 2999zł w Neo24.
ok, dzieki za info.
wiesz jestem pełnym laikiem, w kwestii telewizorów.
o taką radę mi chodziło.
pozdrawiam
 

jacx

New member
Przeczytalem kilka postow wczesniej, ze ogladanie meczow pilki noznej moze nie byc do konca przyjemnoscia. Jak to dokladnie wyglada? Nie ukrywam, ze wlasnie ten rodzaj rozrywki bedzie najczesciej goscil na moim TV. Mam na mysli oczywiscie model Samsung UE46F6770
 
Do góry