Co do nagłośnienia 10mkw

senor13

New member
Witam. Mam pokój 2,9x3,5 i obecnie używam jakiegoś starszego kina domowego. Chciałbym zmienić sprzęt na coś lepszego. Z początku myślałem o 2 kolumnach podłogowych w stereo. Jednak po przeczytania wielu wątków i poukładaniu sobie tego wszystkiego raczej to nie ma sensu... za mały metraż. Obecnie po głowie chodzi mi soundbar jbl sb 400 lub magnat 653 na podstawkach + jakiś amplituner z bluetooth. Główne zastosowanie sprzętu to gry i filmy, muzyka rzadziej (nie jestem audiofilem, ale lubię jak coś fajnie gra, a najbardziej nisko schodzący bas). Proszę o sugestię i rady.
Pozdrawiam
 

WiTT

New member
Bez reklam
Kolumny podstawkowe + subwoofer + amplituner stereo 2.1 i do 10m2 nic więcej do szczęścia nie trzeba. No chyba że miłą towarzyszkę do filmów/muzyki ;)
 

senor13

New member
Dzięki wielkie za odp. Właśnie taką opcję z subem również rozważałem, Witt masz może jakąś konkretna propozycję (ampli również) ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dzięki wielkie za odp. Właśnie taką opcję z subem również rozważałem, Witt masz może jakąś konkretna propozycję (ampli również) ?
Jaki maks budżet? Jak muzyka ma miec smaczek to KEF C3/C1, jak mocniejsze efekty to Klipsch B20 i di tegi wzmak na razie bez suba bo w 2000 to się z nim nie zmieścimy.
 
Do góry