Ciekawostka z pilotem Onkyo RC-620M (od TX-SR703E)

maniek_ls400

New member
Witam,
od 4 lat jestem zadowolonym użytkownikiem Onkyo TH-SR703E. Dwa tygodnie temu w czasie nocnego pogrywania na konsoli musiałem przyciszyć szybko sprzęt (szklanki nawalały w barku od suba :)) i wcisnąłem nie wiem do dziś jaką kombinację klawiszy na pilocie po czym amplituner przestał reagować na polecenia.
1. zrobiłem reset pilota zgodnie z dokumentacją - bez skutku
2. zrobiłem reset amplitunera zgodnie z dokumentacją - bez skutku
3. oddałem pilota poszedł do serwisu - wrócił z informacją, że elektronicznie wszystko OK - dostał jakąś zwiechę i gość nie umie tego przywrócić do ustawień fabrycznych
4. kupiłem dziś RC-591M (uniwesal onkyo taki sam jak RC-620M) - brakuje mu tylko podświetlenia wszystkich klawiszy.
Zaprogramowałem RC-591M (onkyo złapał z automatu, TV Panasonic, Sub Velodyne, n-ka jak w RC-620M odmówiła współpracy) i wpadłem na pomysł by spróbować zaprogramować przez opcję "learning" starego nieżywego RC-620M no i...
Mogę zaprogramować każdy z klawiszy na RC-620M od RC-591M czyli pilot jest sprawny.

Tematu nie założyłem po to by opisać ten sukces tylko - czy ktoś wie (serwisant z EIC przez telefon kazał kupić nowego pilota) czy jest lista kodów do RC-620M która programuje amplituner i DVD onkyo ? Kody są 4-cyfrowe. Uniknę oklepywania każdego klawisza a domyślam się, że te 4 cyferki rozwiążą mój dylemat.

Dziękuję,
p.s. TX-SR703 kolor srebrny jest do sprzedaży - sprzęt w stanie idealnym, bez najmniejszej ryski na obudowie - powód sprzedaży - zmiana sprzętu na czarny model TX-NR808/TX-NR-3007
 
Do góry