Chyba zrobiłem głupotę i kupiłem Yamachę

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
warte uwagi a na pewno odsłuchu. MA są kolumnami o ciepłym brzmieniu, yamaha gra dość ostro, może być ciekawa równowaga. Z taga warto odsłuchać Harmony Platinum v.2 F-60. Jak się uda to odsłuchaj te wszystkie kolumny na swoim wzmaku:). pokuś się o sprawdzenie czegoś trochę droższego tak dla porównania, a kto wie może nadszarpiesz trochę budżet:)

Oczywiście masz rację - ja nie żałuję że poszedłem na odsłuchy bo bez nich pewnie kupiłbym monitory i byłby kwas ;)
A z tym wyglądem to z drugiej strony nie wiem czy zaakceptowałbym kolumny które pięknie grają, a źle wyglądają czyli jak zwykle trzeba znaleźć złoty środek ;)

Dla tego jest taka różnorodność w sprzęcie, tak jak różnorodni są ludzie:). Nie ma złych sprzętów, są tylko różne gusta:) wizualne i brzmieniowe. I bardzo duże znaczenie ma co z czym się połączy;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

27olgierd

New member
Witam gatar :) Gdzieś przeczytałem ,że Yamacha r-s 300 to szmelc, kupiłem , jeszcze go nie mam, mogę wymienić na inny w podobnej cenie. Ale chyba go nie będę wymieniał i dobiorę kolumny.
 

kaziu106

Member
27olgierd...gatarowi chodzi o pisownie Yamacha, a nie Yamaha...taki żart....hehe tak to jest na forum ;-) Oczywiście nie odbierz tego źle!!!! Pozdro i zachęcam do osobistych odsłuchów ;-)
 
Do góry