Chyba Sony 4xcali ;)

Orf

New member
Witam
Nadeszla chwila nadszwedl ten czas by ehm zmienic telewizor.
Uparlem sie na Sony co do kasy to mam na niego okolo 4tysiace(+ lekki+) nie jest to moze duzo ale nie mam zamairu wydac 10K na tv.Czy za te kwote da sie wybrac jakis niesyfiasty ze tak sie wyrażę kolokwialnie.Chodzi mi raczej o cos cena jakosc najlepiej 46 .No chyba ze za 4K mozna kupic tylko 40 to tez sie nie obraze.
Swoja droga jesli sa jakies inne opcje tu mysle raczej o jakiejs plazmie.Moze bedzie ona lepszym wyborem?

Glownie chodzi mi odpowiedz na to 2 pytanko i ewentualne podanie nazwy modelu soniaka badz plazmy.

Wiem ze raczej bylo juz pelno takich topikow :p wiec prosze o krotkie niewymagajace męczenia palcow ;) odpowiedzi.
 

Orf

New member
Witam ponownie
Chwilke bylem nieobecny :p
Do czego mi jest potrzebny no do ogladania telewizji :p zadnych PS III raczej.
Obecnie posiadam polsat cyfrowy(bo jest tam siatkowka) ale nie wykluczam zmiany na inna platforme.
Co do odleglosci to kilka ladnych metrow ale przeciez przemeblowanko da sie zrobic :p
Naslonecznienie to srednie liczac.To zreszta tez mozna zmienic np zaslonka.
Ogolnie nie wymieniam TV czesto wiec zapewne wymienia jak padnie.
Ogolnie to za taka kwote da sie cos kupic nietandetne ?
Jezeli nie to zawsze moge cos pozmienaic w budzecie albo calach ;)
Teraz tego jest od groma jak fajny znowu drogi jak crap to nie ma co sobie glowy zawracac.
Czym cienszy tym lepiej ale zrobia o 30% cienszy to chca 10K troche zaczyna sie robic jak z komputerami.
Kurde wychodzi ze latwiej samochod kupic niz Tv :)
 

Ares78

New member
Jeśli nie masz jakiegoś specjalnej słabości na telewizory Slim do wieszania na ścianie to możesz spokojnie odpuścić temat. Jeżeli jesteś wstanie wygospodarować tak, ze 3 metry odległości do telewizora to spokojnie przy założonym budżecie możesz rozglądać się za modelem 46 calowym, tym bardziej jeśli nie przewidujesz szybko go zmieniać. Do 4000zł polecałbym sprawdzić wspomniany wcześniej przeze mnie ex500.
 

Orf

New member
Acha

No dobrze.
Ogolnie chyba beda zamawial w necie bo co widze ceny sa ladne a w moim okregu nie ma wyboru jesli chodzi o sklepy.
Swoja droga dlaczego w internecie pojawia sie duza liczba tematow typu :smugi ,plamy na tv.
Czy teraz nowe televisory lubia byc wybrakowane czy poprostu mi sie tak wydaje ;P
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tempo zmian powoduje że kierunek idzie na obniżkę cen.
A to ma swoje konsekwencje.
Tańsze radiatory, tańsze procesory , itd ......
 

Orf

New member
Tak wlasciwie zapytam jeszce odnosnie innych firm .Ja uparlem sie na SONY a gdybyscie sami brali :p to jaki,tez ten co mi poleciliscie?
Ile takie tv wytrzymuja mniej wiecej oczywiscie.

Niby wiem ze raczej wypadaloby ogladnac go w sklepie ,ale jak wczesniej wspomnialem nie mam takiej mozliwosci.Jaka on ma powierzchnie chodzi mi czy paluchy sie nie odbijaja ,a niektore elementy nie trzeszcza :p

W sumie to juz powinny byc inne tematy moze ale co tam . :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry