Chord Suzi - kompaktowe hi-fi z technologią ULTIMA

M.

hdtv.com.pl
Chord Electronics przedstawia Suzi - serię komponentów Hi-Fi w skład której wchodzą przedwzmacniacz i końcówka mocy z technologią ULTIMA.

Chord-Suzi.jpg
chordelectronics.co.uk

Suzi to seria produktów Chord Electronics, zaprojektowana przez John'a Franks'a. Nowe komponenty Suzi pozwalają na swego rodzaju modułową budowę systemu Hi-Fi. Na linię Suzi składają się przedwzmacniacz Suzi Pre oraz wzmacniacz mocy Suzi. Ten drugi zaprojektowano tak, by umożliwiał bezpośrednie wpięcie przetwornika Hugo 2, tworząc elegancki, kompaktowy system Hi-Fi, pozwalający na podłączenie cyfrowych źródeł audio. Dla chcących całkowicie zanurzyć się w możliwościach systemu Chord Electronics, przewidziano możliwość połączenia zarówno Chord Hugo 2, jak i modułu sieciowego Chord 2go, tworząc tym samym wysokiej klasy kompaktowy wzmacniacz z opcjami sieciowymi.


System Suzi stworzono tak by zaoferować użytkownikom elastyczność w wyborze, nie pozbawiając ich jakości, z jakiej słyną komponenty Chord Electronics. Zarówno Suzi jak i Suzi Pre zostaną wprowadzone do sprzedaży jesienią tego roku, kiedy to Chord poda nieco więcej szczegółów na temat specyfikacji oraz cen komponentów.
 
Do góry