Chętni do zakupu grupowego 55PFL6007

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Grupowy zakup to poziom - grupowy czyli kilkudziesięciu sztuk w jednym asortymencie. Więc jeszcze sporo brakuje. Ceny dla niebieskich otrzymują niebiescy i skarg nie było bo są atrakcyjne.
 

szybal

Banned
Grupowy zakup to poziom - grupowy czyli kilkudziesięciu sztuk w jednym asortymencie. Więc jeszcze sporo brakuje. Ceny dla niebieskich otrzymują niebiescy i skarg nie było bo są atrakcyjne.
Ja pas ,się naczytałem o 55 8007 że są problemy z podświetleniem matrycy nie chce znowu przechodzić przez te serwisowe wymiany.ACCU dziękuję za informacje.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Za jeden asortyment rozumiesz także tę samą przekątną?
Kilkadziesiąt to minimum dwadzieścia... dużo.
Myślę, że jednak coś wymyślisz. ;)
 

marcels3

New member
Grupowy zakup to poziom - grupowy czyli kilkudziesięciu sztuk w jednym asortymencie. Więc jeszcze sporo brakuje. Ceny dla niebieskich otrzymują niebiescy i skarg nie było bo są atrakcyjne.

Cena za zostanie niebieskim na miesiąc to jedynie 6,49 więc to chyba żaden wydatek gdy się chce kupić TV za parę klocków. Podaj jaka jest cena dla niebieskich i zainteresowani sami zdecydują czy jest ona dobra i ewentualnie zapłacą za członkostwo w klubie.
Przy dobrej cenie jestem zainteresowany 2 egzemplarzami 55PFL6007.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Czas na zaktualizowanie listy.
Szybal zrezygnował więc mamy:

1. FFooXX
2. Hugo00
3. przemo73
4. maddox
5. marcels3 (2 sztuki)
6. rafalek3
7. chief

W tej chwili mamy 8 (osiem) sztuk TV.
Może dorian32 przeliczy jeszcze kasę i pokusi się o 55 cali ;)

W tym tempie na pewno przekroczymy 10 sztuk. Myślę, że w przypadku telewizora wartego sporo ponad 5 tysięcy możemy już mówić o zakupie grupowym. Przecież to nie perfumy za 300 plnów które muszą się sprzedać w ilości sto sztuk żeby było grupowo.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Musimy być na bieżąco ;)

1. FFooXX
2. Hugo00
3. przemo73
4. maddox
5. marcels3 (2 sztuki)
6. rafalek3
7. chief
8. Waldi67

Razem 9 (dziewięć) sztuk.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Panowie! Mamy 10!

Aktualna lista:
1. FFooXX
2. Hugo00
3. przemo73
4. maddox
5. marcels3 (2 sztuki)
6. rafalek3
7. chief
8. Waldi67
9. po19770518

Proszę Was o potwierdzenie, może być na PW, że nadal jesteście zainteresowani. Wiem, że wszyscy czekają na cenę. To się lada chwila wyjaśni. Potwierdzenie jest ważne dla dalaszych negocjacji...
 

Musio1968

Member
Bez reklam
I tak wątpię aby Kiki na forum ogólnym napisał ile kosztuje 6007 w systemie zakupów grupowych bo jest zbyt tajemniczy z tymi cenami ! Tak jak nadal nie możemy się doczekać testu 8007 :cool:
 

sanmar

New member
Niby to zapisy na 55 "inczes", ale skoro deklaracje innych modeli tu się pojawiają, to ja wstępnie zgłaszam chęć zakupu 42PFL6007K, albo lepiej 42PFL6877K (jeśli kiki ma dojścia do tego modelu nadal niedostępnego w Polsce). Finalna decyzja oczywiście w zależności od ceny.

Swoją drogą: naprawdę zastanawia mnie totalny brak w sklepach telewizorów Philipsa. MM i Saturn totalnie się wycofały, w Euro ewentualnie czasem można znaleźć tylko coś z serii 5007. Tak więc zakup trochę w ciemno, ale marketing forumowy działa :)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Ja na razie widziałem tylko jeden w Mediaexpert. Pan sprzedawca był tak miły, że kiedy wyłączyłem TV żeby zobaczyć "matowość" matrycy, podszedł do mnie i z miną groźną jakbym mu wytruł pół rodziny włączył telewizor.
No ja u nich nie kupię...
 
Do góry