Ceny

vt9st

New member
Chcę kupić sobie 42 LG LED i nie wiem czy czekać do września z tym czy już go zakupić. Chodzi mi o to jak kształtują się ceny? Ile kosztowały pół roku temu telewizory LG, które teraz kosztują około 2000zł?
 

wucash

Active member
Bez reklam
Dawno nie widziałem tak idiotycznego pytania.
Nie mogłem się powstrzymać ....
Z góry przepraszam :p
 

kamysto

New member
Im dłużej będziesz zwlekać z kupnem, tym sprzęt będzie tańszy. A o ile tego nie sposób przewidzieć. Myśle, że jeśli teraz telewizor kosztuję dajmy na to 2000, to we wrześniu będzie kosztować 1900-2000. Chyba, że trafisz na promocje.

Ja rok temu kupiłem 22 calowy monitor LCD i zapłaciłem 450 zł. A normalnie takie monitorki chodzą po 500-600.
 

redlum

New member
Bez reklam
Chcę kupić sobie 42 LG LED i nie wiem czy czekać do września z tym czy już go zakupić. Chodzi mi o to jak kształtują się ceny? Ile kosztowały pół roku temu telewizory LG, które teraz kosztują około 2000zł?

a pomyśl sobie jaki TV kupisz za tą kwotę za rok lub dwa - albo za 10? Pewnie jeszcze takich full wypasów jeszcze nie wymyślili
 

leszekpo59

New member
Witam. Tak, jak we wcześniejszej wypowiedzi podał KAMYSTO, ja mogę potwierdzić, na swoim przykładzie. Telewizor 32LD750 w lipcu 2010 kosztował 2700, potem co jakiś czas był w promocji za 2440 ( za tyle ja go kupiłem we wrześniu ), a obecnie jest poniżej 2000 zł . Cały czas mam na myśli jego ceny w jednym i tym samym sklepie. Myślę, że zwłoka w czasie zakupu pozwoli troche zaoszczędzić, jednak, nie za długa, o ile chcemy TV z ,,kartonu" a nie z wystawy.
 
Do góry