Ceny G20 latem? Dużo potanieje? Ile cali brać?

fanatyk77

New member
Jestem już właściwie zdecydowany na plazme, tyle, że nie śpieszy mi sie z zakupem. Najldalsza odległość od ekranu (z kanapy) wynosi troche ponad 4 metry. Generalnie tv bedzie oglądany z odległości 2,5 - 4,5 metra. Nie wiem jaką odległość wybrać. W gre wchodzi 42, 46 lub 50 cali. Z jednej strony fajnie jest mieć taki duży ekran, ale przy nadal licznych transmisjach sd nie chce aby wzrok sie zbyt szybko męczył i obraz sd nie był za słaby. Pewnie sami macie plazmy w takich rozmiarach, wiec licze, że podpowicie co wybrać.

Jak na razie ciesze oko 29 calowym CRT, który ma świetny obraz na obrazie cyfrowym, ale być może wiosną/latem bede chciał kupić jakąś plazme. Pewnie kilka osób jest w stanie oszacować jak beda kształotowały sie ceny poszczególnych modeli za pół roku, czy za rok. Wejdą nowe modele itd...

Interesuje mnie cena serii S i G w przedziale 42-46 cali.
 

hcl4

New member
... Pewnie kilka osób jest w stanie oszacować jak beda kształotowały sie ceny poszczególnych modeli za pół roku, czy za rok. Wejdą nowe modele itd...

Interesuje mnie cena serii S i G w przedziale 42-46 cali.
Raczej nikt rozsądny nie powie Ci jaka będzie cena za pół roku a juz napewno za rok, bo wszystko zbyt szybko się zmienia i wiele modeli już wogóle może nie być. Dodatkowo od nowego roku ma wejść wyższy VAT więc tym bardziej nic nie wiadomo. Nie wspomnę o nowo wchodzących modelach.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Pewnie kilka osób jest w stanie oszacować jak beda kształotowały sie ceny poszczególnych modeli za pół roku, czy za rok. .[/B]

Może stanieją, choć prawdopodobne jest też to, że zdrożeją, ale jest tez duża szansa że cena się nie zmieni. Tyle tylko każdy może ci napisać bo nikt nie jest wróżką.
 
Do góry