ceny G10 i G20

Tomaszz

New member
Plejak kolejny raz bzdury wypisujesz.


Panasonic TX-P42G20

Power Consumption

Default [Normal] mode 133 watts* Calibrated [Professional] mode 172 watts Standby 1 watt
Źródło HDTV Test.

Teraz zapal 2 żarówki 100 watowe i zobacz czy ci ogrzeją mieszkanie. Dla przykładu Sony o 2 cale mniejszy Z5500 pobiera średnio 130 Wat.

Nie potrzebne argumenty, przecież teraz plejak z ostrego pojazdu próbuje ironizować. Trzeba sobie dać spokój to sam się znudzi 8)
 

plejak

Banned
Plejak kolejny raz bzdury wypisujesz.


Panasonic TX-P42G20

Power Consumption

Default [Normal] mode 133 watts* Calibrated [Professional] mode 172 watts Standby 1 watt
Źródło HDTV Test.

Teraz zapal 2 żarówki 100 watowe i zobacz czy ci ogrzeją mieszkanie. Dla przykładu Sony o 2 cale mniejszy Z5500 pobiera średnio 130 Wat.
żarówki nie ogrzewaja mieszkania tylko daja potrzebne światło.Moze tego nie wiesz.
Dotknij i potrzymaj dłuzej dłoń nad i z tyłu obudowy 50 cali G20 - nowoczesny kaloryfer bez 2 zdań .Scianę ci okopci nieżle z tyłu .
Panasonic Polska - Oferta / Telewizory plazmowe / TX-P42G20E 42 cale 280 wat
Panasonic Polska - Oferta / Telewizory plazmowe / TX-P50G20E 50 cali 325 wat
chyba cudowna kalibracja nie doprowadzi aż do spadku do 175 wat.
Ledy biorą mmniej ale plazma i tak jest lepsza.
Żeby nie było że tylko plejak upadł na głowę:

czy telewizor crt pobiera mniej prądu niż lcd?

Kupujcie G20 panasonica to najlepszy kiler.:fool:
 

grzegorz1981

New member
42 cale ma pobór 280W maksymalny, a średni jest dużo mniejszy. Człowieku idź xxxxx . Takiego xxxxx jak ty plejak powinni xxxxxx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

damiantomek2

New member
Czy to reguła?

Witajcie
Jeśli pojawia sie nowy wontek na forum o plazmach, a czasami i o LCD/LED forumowicza chcącego
pomocy w wyborze to prędzej lub później zamienia się taki temat w wojnę zwolenników oraz przeciwników technologii. PDP i LCD/LED mają swoje wady i zalety dla jednego do zaakceptowania,
a dla drugiego nie więc po co te ciagłe wycieczki? Mnie w LCD/LED wnerwią kąty, a plejak
pewno napisze iż są ok w modelu z innej klasy cenowej niż G20. On będzie miał racje i ja też
no ale ten temat jest o porównaniu cen G20 i G10 więc wrócmy do niego.
plejak mam więc do Ciebie pytanko: podaj mi do porównania LCD/LED w tej samej klasie cenowej
i parametrach jak G20?
Cena najniższa G20 w porównywarkach to 3202, a na Allego nawet 3 tys. bez kosztów dostawy.

Pozdrawiam
 

plejak

Banned
Grzegorz nerwy na wodzy!!!!!!!

42 cale ma pobór 280W maksymalny, a średni jest dużo mniejszy. Człowieku idź się xxxxx. Takiego xxxxjak ty plejak powinni xxxxxxxx

Troszkęxxxxxxx zbastuj z tym xxxxxx.Kwestionujesz oficjalne dane Panasonic Polska.
Od tej plazmy Ci rozum xxxxx razem z logo.:eek:k:Brak Ci argumentów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

grzegorz1981

New member
Troszkę xxxxx zbastuj z tym xxxx.Kwestionujesz oficjalne dane Panasonic Polska.
Od tej plazmy Ci rozum xxxxx razem z logo.:eek:k:Brak Ci argumentów.
Jeżeli nie odróżniasz maksymalnego poboru mocy od średniego to chyba jesteś xxxxxxx xxxxx jakiego świat widział. A logo to ci się xxxxxx xxxxx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jszczeci

New member
W ramach podsumowania:
- G20 jest produkowany w skroconym procesie produkcyjnym, wiec ma prawo byc tanszy
- sklepy internetowe moga miec "stare" G10, ktore "nie zdazyly jeszcze zejsc"
- G20 jest jednak paradoksalnie o oczko wyzszym modelem (mozliwe, ze nie znaczy lepszym ;)
- sklepy internetowe moga miec fikcyjne ceny dla nieuczciwej reklamy

Ja generalnie jednak zaryzykuje G20, zobacze czy 46 czy 50.
Pozdrawiam.
 
Do góry