Ceny 85C855, 85C955, 85X955 i inne?

wucash

Active member
Bez reklam
Nie ale na razie odpuściłem Hisense, zainteresowanie tym modelem wynikało z atrakcyjnej ceny po cashback'u. Jednak mimo wszystko zbyt mało informacji żebym podjął decyzję bez zobaczenia... NIe mam czasu i cierpliowści na zabawę z oddawaniem ;) Tak jak już pisałem nie ciśnie mnie termin ale przypuszczam, że w tym roku kupię mini leda 98 lub 100 calowego i nie chciałbym przekroczyć 15k
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli jaka oferta jest dobra ??
Bo jest świetna na mini led 98C805 i mieścisz się w klasie cenowej,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Tak jak już pisałem nie ciśnie mnie termin ale przypuszczam, że w tym roku kupię mini leda 98 lub 100 calowego i nie chciałbym przekroczyć 15k"
Czyli jeśli mini led 98" w dobrej cenie to - 805 , jest mini led i jest w bardzo dobrej cenie.
Czyli jednak jest i nie ma tu nic śmieśznego
 

luck76

Well-known member
Aktualnie w takiej cenie w jakiej szuka @wucash to nie ma żadnej.
Nie wiem czy z tym C805 to miał być żart - jeżeli tak to nieśmieszny.
C805 to gorsza wersja C845, a ten ostatni jakością nie zachwyca.
To nie jest gorsza wersja c845, to jest europejski entry level mini led, globalnie znany jako c755. To taki odpowiednik u7kq.
Jeden i drugi jeśli chodzi o budżet/oczekiwania jest spoko. Hisense ma bardziej responsywny system i lepsze materiały, TCL ma wolniejszy system ale dla tych którzy preferują googla to lepsza alternatywa jeśli nie chcą wydawać kolejnych 200 PLN na dongla.
Jeden i drugi to Chińczyk, więc nie ma przewagi co do zachowania prywatności - ryzyko takie samo, że chiński wywiad będzie miał kolejne źródło danych dla analiz geopolitycznych :) Jedyna przewaga Hisense w tej sytuacji, że trzymają rękę na systemie. Nie będzie casusu Huawei.
 
Ostatnia edycja:

wucash

Active member
Bez reklam
Po pierwsze nie pali mi się wydać 15k. Doświadczenie nauczyło, że poczekanie pół roku może dać niezłe oszczędności. C805 owszem mieści się w widełkach ale są inne lepsze modele, które na razie ponad założonym budżetem więc moge poczekać... Na razie moje 85 cali działa bez zarzutu i kaprys związany ze zwiększeniem przekątnej spokojnie może poczekać.
 
To nie jest gorsza wersja c845
Nie chodziło mi o to, że C805 to jest C845 któremu coś "zabrano", a reszta to 1:1, tylko, że generalnie jest gorszy od C845 (i jednocześnie pozycjonowany przez TCL niżesz niż C845)
Skoro wytykano C845 sporo wad, a C805 pod względem obrazu jest gorszy to raczej nie jest warty zainteresowania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale widziałeś oba stojące obok siebie ?
======
Chiński wywiad, tejemnice państwowe, trzymają rękę.
Większych głupot dawno nie czytałem.
Mam nadzieję że już dawno nikt się nie daje nabrać na takie wypociny...
 

luck76

Well-known member
Ale widziałeś oba stojące obok siebie ?
======
Chiński wywiad, tejemnice państwowe, trzymają rękę.
Większych głupot dawno nie czytałem.
Mam nadzieję że już dawno nikt się nie daje nabrać na takie wypociny...
a”propos wypocin, jak widać czasem na jeszcze większe wypociny udaje się ludziom nabrać, choćby ostanie dwie, wypuszczone rok po roku “recenzje”
ale ale, żeby nie robić z tego jakiegoś wielkiego halo, już za momencik będzie można zestawić jeden obok drugiego review x955 (aka QM851G) i innych flagowców. Może okazać się że w zamian za zgodę na nieświadome dostarczanie danych wywiadowczych dla służb ChRLD, można liczyć na solidne €€€ dyskonto na paragonie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry