Centralny Roth Audio Oli20

222rapid222

New member
Centralny OLi20 jest juz u mnie. Tydzien i trafił do mnie :)
Subtotal: 89.95 funtow
Total Tax:14.99 funtow
Shipping:30.25 funtow
Grand Total:120.20funtow

Jestem zadowolony z przesyłką mam około 300 zł taniej niż w sklepie w Polsce. Nie rozumiem dlaczego az taka roznica w cenie. Przeciez za wysyłke dałem 30.25 funtow a i tak 300 zł taniej wyszło. W sumie polecam.
 
Ostatnia edycja:

and2000

New member
TAM ceny takie bywają - ja w zeszłym roku kupiłem PARĘ Roth Oli40 za 184.94 funty(w tym 5funtów opłaty za przesyłkę miejscową-kurier na drugi dzień; do Polski przyjechały w bagażniku:grin: ) w tym sklepie Superfi Online - UK's best supplier of hifi equipment including separates, systems and accessories. Purchase Home Cinema Equipment, DVD players, minidiscs, amplifiers, cassette decks, CD players, Digital recorders, personal stereos, speakers, turntab . Często można trafić jakiś ekstras. np. w tej chwili OLi 40 za 250 funtów czyli ok. 1200zł za PARĘ
 
Ostatnia edycja:

norad

New member
Centralny OLi20 jest juz u mnie. Tydzien i trafił do mnie :)
Subtotal: 89.95 funtow
Total Tax:14.99 funtow
Shipping:30.25 funtow
Grand Total:120.20funtow

Jestem zadowolony z przesyłką mam około 300 zł taniej niż w sklepie w Polsce. Nie rozumiem dlaczego az taka roznica w cenie. Przeciez za wysyłke dałem 30.25 funtow a i tak 300 zł taniej wyszło. W sumie polecam.

Mam może banalne pytanie ale w jaki sposób dokonywałeś płatności? karta, przelew zagraniczny?
i w jakim stanie dotarła przesyłka do Polski?
Macie jakieś doświadczenia z takim zakupami?
 

werf

Active member
Bez reklam
Karta lub PayPal
Ważne jest aby karta była wystawiona na adres tam gdzie jest wysyłka
Pamiętaj też że nie każdy sklep wysyła do Polski dobrze jest wtedy mieć kogoś na miejscu kto kupi z dostawą na swój adres i wyśle do PL
Paczki raczej docierają całe jest dokładnie jak z przesyłkami po Polsce kurierzy czy to w UK, DE czy u nas mają w dalekim poważaniu co jest w środku
 

THX2

New member
w audioaffair ja płaciłem przez paypal ale jest możliwośc płacenia kartą np visa itp, natomiast w superfi tam tylko zapłacisz kartą albo przelewem na konto , ale nie ma opcji paypal ja dobrze pamiętam
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jasne, jak nie ma gdzie kupic to sie bierze gdzie jest, ale dla przykladu Onkyo 1010 o 2.5k drozej jak u nas, natomiast o 1000zl drozej jak u PeterTyson.
 

222rapid222

New member
Kupiłem w poniedziałek wieczorem i płaciłem kartą. Prosili mnie pozniej jedynie wyslane o skan dowodu osobistego. Paczka była u mnie w nastepny poniedziałek .
 

hans2

Banned
czy myslicie ze to jest duze ryzyko zamawianie kolumn z uk do pl?

w przypadku ampli co chwile na roznych forach ktos pisze ze trafil sie padniety egzemplarz z dostawy i trzeba odsylac na gware.

a jak to jest z kolumnami? czesto trafiaja sie uszkodzone?
 
Do góry