Centralny Roth Audio Oli20

222rapid222

New member
Witam,

Moj zestaw Marantz NR1603 oraz Roth Audio Oli40. Niestety nie starczyło na zakup całości od razu, więc teraz chce dokupić resztę. Niestety mam problem ponieważ nie ma nigdzie centralnego głośnika Oli20. Dzwoniłem już do kilku sklepow. Czy ktoś z forumowiczą ma dostęp? Czy ewentaulnie mogę kupić coś innego? Jednak słyszałem, że powinien być komplet raczej tego samego producenta. Z gory dziekuje za informacje.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisz do BlackNinja, moze Ci zalatwi. Nic innego nie kupuj, central ma byc z lini i miec odpowiednia charakterystyke. Mozesz kupic, ale ja sie pod tym nie podpisuje, mialem tak kiedys i dziekuje.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Faktycznie BN. Teraz tak patrzę w cennik Roth Cennik Roth Audio i brakuje sporo pozycji. W ogole nie ma zestawów 5.0. Co się stało, wiesz coś w tej sprawie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Faktycznie to dziwne. Wygląda tak jakby wycofali centralną kolumnę i co za tym idzie całe zestawy. Trochę lipa by była dla tych co kupili tylko fronty i planowali potem dokupić resztę.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Raczej wątpię żeby zbytu nie mieli? Nie często się spotyka, żeby w sumie mało znana marka takie miała zainteresowanie swoimi produktami. Nie piszę nawet o Naszym forum, ale również na konkurencyjnych Roth nie jest krytykowany a nawet polecany. Może BN coś więcej nam wyjaśni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

222rapid222

New member
Udał mi się jeszcze zamówić na stronie redcoon.

Potrzebuje jeszcze satelitki do tego zestawu. Chciałbym głośniki o okolo 14 cm glebokosci no i cena okolo 800 za pare.
Znalazłem coś takiego:

redcoon.pl/B160569-Canton-Plus-X3_Głośniki-regałowe#databox
redcoon.pl/B177399-Yamaha-NS-B-700-Piano-black_Głośniki-regałowe
redcoon.pl/B241813-Harman-Kardon-HKS-4-BQ_Głośniki-regałowe
redcoon.pl/B264866-JBL-ES-10_Głośniki-regałowe[/url]
redcoon.pl/B241814-Harman-Kardon-HKTS-30-SAT_Głośniki-regałowe

Czy lepiej już cały zestaw niech będzie jednogo producenta:
redcoon.pl/B407990-Roth-Oli-10_Głośniki-regałowe

Pozdrawiam
 

misiu1983

New member
No to świetnie z kompletowałem sobie zestaw jak nic, a chciałem za miesiąc kupić centralny głośnik
teraz będę musiał dopasować coś z innej firmy.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie podpalaj się. Sam jestem ciekaw, co się stało że nie wystawiają centrala i surroundów?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

222rapid222

New member
No i załamka.
Nikt z redcoon nie raczył do mnie nawet zadzwonić, że jednak nie mają centralnego OLI20. Dziwne. Czy te głośniki sa tak dobre, czy poprostu trafiłem na koniec kontenera. Poszukam jeszcze na stronach UK. Jak nie uda mi nic znaleźć to lepiej poczekać czy ewentualnie można coś innego do Oli40? Dzięki z gory info.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No i załamka.
Nikt z redcoon nie raczył do mnie nawet zadzwonić, że jednak nie mają centralnego OLI20. Dziwne. Czy te głośniki sa tak dobre, czy poprostu trafiłem na koniec kontenera. Poszukam jeszcze na stronach UK. Jak nie uda mi nic znaleźć to lepiej poczekać czy ewentualnie można coś innego do Oli40? Dzięki z gory info.

A dzwoniłeś do dystrybutora - Rafko? Co oni na ten temat mają do powiedzenia?
 
Do góry