CD Player

D

Deleted member 121090

Guest
Ale jasne że nie ma wybitnego napędu. Tylko kolega nas tu pyta o CD za 1000zł. Pokaż mi taki z wybitnym napędem, z dobrym przetwornikiem, nowy za 1000zł. Miałem polecanego tu Harmana 980. Cieniutki.
Nieprawdą jest, że podłączenie transportu po optyku, w zakładanym tu budżecie, cokolwiek będzie degradowało. Mało tego, przy transmisji audio domowej lub studyjnej jakości, nie ma różnicy w jakości przesyłanego dźwięku. Z praktycznego punku widzenia optyczny kabelek jest lepszy - eliminuje problem masy (urządzenia są elektrycznie odseparowane).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Denon DCD 520 AE będzie miał lepszy napęd

"HQ 150" w dobrze zaprojektowanych przewodach cyfrowych problem izolacji galwanicznej nie występuje - owszem ze względu na budowę kabel cyfrowy nie łączy mas podłączonych urządzeń - chodzi o to ,że właśnie przez masę przenoszone są szumy wysokoczęstotliwościowe ma to szczególne znaczenie w przypadku telewizorów lub tunerów satelitarnych .Twoja argumentacja jest chybiona
 

krempla

Member
Ten model nie ma jakiegoś wybitnego napędu ,po drugie jeżeli dobrze pamiętam to wyjście cyfrowe jest optyczne co dyskwalifikuje podłączanie DAC'a
I rzecz najważniejsza - firma już nie istnieje ,o ile w przypadku uszkodzenia elektroniki można sobie z tym poradzić ,to w przypadku uszkodzenia napędu już raczej nie

Ostatnio widziałem CD Music Hall za 1099zł dźwiękiem bije Technicsa

Wracając jeszcze do odtwarzaczy CD tego producenta ,gdyby to był ten model widoczny na zdjęciu ,który światło dzienne ujrzał w 1990r ,to można by z czystym sumieniem dać sobie spokój z wymianą :)

818527technics.jpg

a tego TECHNICS SU-C3000 SE-A3000

szukam od 2 lat.
w tamtym tygodniu ktoś w hiszpanii kupił przede mną.
 
Ostatnia edycja:
Do góry