cd do nad c356

SDman

Banned
... Właśnie tak zrobiłem posłuchałem nad 546 i doszedłem do wniosku ze nie ma sensu dopłacać 600 zł do czegoś czego nieuslyszalem a wygląd hm jestem juz na to za stary�� pasi mi i tyle i znowu do przodu.pozdr.

Witam,
pisałem o tym na samym początku ;-).

Pozdr.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Naprawdę nie usłyszałeś różnicy pomiędzy Nadem a Denonem?
A w jakim zestawieniu (wzmacniacz + głośniki) odsłuchy przeprowadzałeś?
Uważasz, że w tej konfiguracji, którą ma kolega, aż tak dużo lepszy byłby NAD?
Pytam z ciekawości, bo nie słuchałem CD NAD'a a tego Denka tak i wydawał mi się bardzo przyzwoity.
 

m@rcin

Member
Uważasz, że w tej konfiguracji, którą ma kolega, aż tak dużo lepszy byłby NAD?
Pytam z ciekawości, bo nie słuchałem CD NAD'a a tego Denka tak i wydawał mi się bardzo przyzwoity.
Nie chodzi o to czy lepszy czy gorszy tylko o różnicę w brzmieniu ;-)
Konfigurację kolegi widzę w stopce, a ja pytałem w jakiej konfiguracji słuchał w salonie (nie sądzę żeby mieli identyczny tor odsłuchu).
 

bartfine

Member
Podpieli nada 326 a kolumny nie wiem jakie były ponieważ było to na sam koniec i nie zadałem tego pytania ale były na pewno zacne. studio hifi w Bielsku Białej jest profesjonalne, namawiał mnie na sobotę ale nie da rady a chciałem juz coś kupić. Posłuchałem dire straits z uwagą i naprawdę nieuslyszalem żadnej Ruznicy aby wydać 600 zł więcej tylko za wygląd. Jedno za to jest pewne w domu odczułem sporą ruznice i buzia wykrzywila się w banan, po włożeniu sabatona ostatniej ich płyty którą ostatnio dużo słuchałem, wiec juz po pierwszym tyknieciu kolumn sprawa stała się jasna.Sadze ze następny cd aby poczuć ruznice trzeba już oscylować około 3 tysięcy.
 

bojeq

New member
Najważniejsze że już w domu i gra tak jak chcesz :).

A co do wyglądu też tak myślałem ;-) .... a młody aż tak nie jestem ;-)
 

bartfine

Member
Tak właśnie zrobię tym bardziej ze cd od dołu ma dziury wiec nad by go porządnie podgrzewal a wiadomo ze przegrana elektronika krucej pracuje.
 
Do góry