Canton gle 490 a chrono 507

pangoral

New member
Canton gle 490 a chrono 507
nie wiem który z tych 2 modeli wybrać 1 tańszy 2450 para drugi 3050 para
1 odsluchiwalem jestem pood wrazeniem drugi to wyższa seria ale niższy model

ampli marantz nr 1501

co myslicie?
 

pangoral

New member
tak ok 35m w załączniku plan
na 90% wezme gle 490
 

Attachments

  • plan.jpg
    plan.jpg
    33,9 KB · Wyś: 2223

Kaszan

New member
Do tak dużego pomieszczenia GLE 490 poradzą sobie lepiej, ze względu na 3-way, lepszą skuteczność i większe przetworniki.
 

mkk1

New member
A ja bym się mocno zastanowił nad jednymi i drugimi. I bynajmniej nie mam nic do Cantonów , ale Marantz 1501 na 35 m może po prostu nie wydolić, szczególnie w stereo. Słuchałem tego i HK zjadł najmniejszego Marantza na śniadanie .Jakbyś mógł wypożyczyć do domu kolumny i posłuchać byłoby fajnie.
M
 

pangoral

New member
wiesz co byłem tam ale jak miałem inna koncepcje tzn JBL który mnie rozczarował ale dobrze że mówisz się przejdę może maja chrono bo 490 sa w saturnie :D
 

pangoral

New member
byłem są chrono i dobrze że poszedłem bo poza wyglądem to nie to czego oczekuje dziekówa jeszcze raz za podpowiedz
także biore 490
 

pangoral

New member
przymierzam się powoli do satelitek i tak myślałem o BOSE GS znalazłem na allegro używki

a co do marantza i cantonow to maluch całkiem nieźle radzi sobie głośnikami wbrew rożnym opinią...
 

pangoral

New member
cantony sa spoko te matalowe membrany tną powietrze jak sklapele...
a wracając do mojego pytanie to mam zestawic marantz 1501 i canton gle 490 i teraz zaczynam szukać czego do tyłu... i tak patrze na male bose gs
 

pangoral

New member
no na pewno fajnie by pogilgały gruby ale mysalem o tysiaku za 2szt a nie za jedną... dlatego te bose tak oglądam sobie...
 

pangoral

New member
nie szukam teraz oglądam B&w Dm600 s3 znalazłem ze standami ale w opisie jest że maja 4ohm ale na stronie producenta ze niby 8 muszę sprawdzić bo boja się o marantza on ma 6-8ohm na obudowie
 

NIEMEN

New member
ja tez szukam cos malego,niedawno mialem canton cd 10 ale to dziadostwo. chcialem cos do kompletu zastanawiam sie nad cd 310 f
 

pangoral

New member
kupiłem b&w DM600 S3 wraz ze standami ostoja
mi pasauja
teraz mysle nad centralem i subem
central chciałbym cantona a suba hmmm co byście polecili?
 
Do góry