Canon HV30 - Awaria

worldidol

New member
mobor napisał:
Abstrahując od tego czym sie zajmuję /bo jest to - jak to zresztą sam słusznie zauważyłeś- moja prywatna sprawa/ - chciałbym zauważyć że żadna praca - jeśli wykonywana jest z pasją- NIE JEST CHAUTURĄ !!!
Nie mam kompleksów zawodowych z jednego prostego powodu - jestem studentem. Dla mnie kręcenie wesel pozostanie chałturą. Obojętnie ile się na tym zarabia (choć wiem, że nie są to kokosy), chodzi o to co się robi. Ślub sam w sobie jest tandetnym przedsięwzięciem, a chodzenie na cudze śluby to już w ogóle porażka. No ale jak robisz to z pasją... Wiem jak wyglądają filmy ze ślubów i wesel - delikatnie mówiąc sztuka to to nie jest. Nie spotkałem jeszcze nikogo kto nakręcił wesele w sposób lepszy niż żałosny. Ciągle te same schematy, maksymalnie kiczowate wstawki. Jeśli ktoś potrafi zrobić z takiej szopki porządny film to uchylę mu czoła. Przykładu z paparazzi nie rozumiem, ich też mam za chałturników - nie wiem co chciałeś przekazać.
 

mobor

Banned
wniosek jest prosty, Przed Toba duzo nauki- nie tylko w szkole ale i nauki ŻYCIA
Mało wiesz, mało widziałeś i nie masz żadnego doswiadczenia
O czym mamy dyskutować w sytuacji gdy ja pracuję kamerą dłuzej niż ty w sumie chodzisz do szkoły ?....
Powiem Ci jeszcze coś takiego. Moi koledzy za - jak to ładnie nazywasz "chauturę" - kasują po 2500zł...Za jedną sobotę... Nie wiem jak robią bo mnie to nie interesuje. Fakt że mają klientów jest jednak równoznaczy z tym że twoja opinia na temat ich pracy jest - delikatnie mówiac- mocno przesadzone. Pewnie z przyczyn jak na wstępie
Jak skonczysz studia, pojdziesz do pracy (najpierw ją jeszcze znajdź za godziwy grosz) - wtedy zobaczysz jakie jest życie...
Nie sztuką jest trzymać sie maminej spódnicy czy ojcowego porfela i krytykować innych. Obojetnie czy kręcą wesela, kopią rowy czy kierują tramwajami ...

Wracajac do tematu

Mam kamerę HV10 /kasetki/ i HF10 - karty pamięci. Ogłaszam remis :)
Z jednej strony wygrywa jakosć z drugiej strony komfort użytkowania
 
Ostatnia edycja:

worldidol

New member
Na siebie zarabiam, nie martw się.

Po drugie, klientów każdy ma i to w żaden sposób nie wpływa na moją opinię. Są prace, które "ktoś musi" wykonywać, tak jak praca przy szambie.

P.S. Dlaczego uparcie piszesz "chautura"? Pisze się chałtura. Tylko nie rób podobnych błędów w czołówkach swoich filmów, bo i takie cuda widziałem.
 

cin3ks

New member
To się zrobił offtop :eek: Ale nawiązując do tematu to muszę podziękować wirusssowi za ten link co dal. No i jak się okazał miałem prawo do reklamacji więc po troszkę mocniejszej rozmowie z fotoplanet doszło do tego ze wyśla mi nowa a sami załatwią z canonem gware. Czekam właśnie na kuriera który ma odebrać paczke na koszt odbiorcy i jak odbiorą to wysyłają do mnie.:) Byle teraz przyszła sprawna.
A i w kwesti nagrywania ślubów to koledze studentowi:p proponuję to obejrzeć filmy na vimeo użytkownika joesimonfilms bo linków jeszcze nie mogę wstawiać, kamera którą nagrywa to panasonic hvx-200.
 
Ostatnia edycja:

WiruSSS

New member
Ciesze się razem z Tobą że sprawę z kamerką udało się pozytywnie rozwiązać :mrgreen:

PS. kurcze oglądam te filmiki z vimeo i mi ciarki przechodzą :p
PS2. Włąśnie odkryłem fajną rzecz ..mianowicie viemo pozwala umieszczaś filmiki na wlasnych stronach ale nie w HD .ta możliwosć ma być w przeyszłości na płatnych kontach ...mnie przez przypadek udało się zrobić to :p http://stuff.inetart.pl/vimeo/?f=vimeo.com
lol ..wystarczy że w adresie jest string vimeo.com i mamy HD i brak reklamy vimeo :-D :-D :-D ..zmienna f niczemu nie służy, bo nawet dokument jest html :p więc dla porównania można wejść tutaj http://stuff.inetart.pl/vimeo/ (trzeba odświeżyć) widać różnicę co ? :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry