canon hf s10 czy jvc gy hm100u

marcin07x

New member
przymierzam sie do kupna kamery, jednej z tych w tytule, tylko nie wiem ktora wybrac. ktora z nich wedlug was bedzie miala lepsza jakosc obrazu i ktora wy byscie wybrali?
 
Ostatnia edycja:

bemx2k

New member
marcin07x

To nowy sprzet na rynku , Zenek powie JVC a Zbychu Canon
poszukaj sobie testow w necie .


b.t.w
Zapytaj co masz jutro z rana szamnac na sniadanie
to bedzie Ci latwiej doradzic ;)

pozdro
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisał bemx2k to nowy sprzęt i ciężko chyba będzie Ci znaleźć w tej chwili ich użytkowników, którzy będą mogli coś konkretnego o nich powiedzieć z praktyki.

Jedno widać patrząc po ich opisach z pewnością znacznie różnią się ceną!
JVC coś chyba ze dwa razy droższy....
 

marcin07x

New member
To sie zgadza ze to nowy sprzet i nie ma go jeszcze na rynku ale juz nie dlugo bo w kwietniu maja trafic do sklepow takze poczekam jeszcze na testy. Mieszkam w NY i bede kupowal kamerke w B&H, Canon- $1300 a JVC- $3500 z tym ze JVC jest juz kamera profesjonalna tylko mniejszych rozmiarow i przepieknie sie prezentuje i fajnie by bylo zeby tak samo prezentowal sie obraz nia nagrany.Cieszy mnie to ze nagrywa ona wszystkie mozliwe tryby w PAL-u i NTSC. Oczywiscie bardziej sklaniam sie ku JVC, no ale jeszcze zobaczymy, poczekam na testy. Pozdrawiam.
 

And_K

New member
Ja wybrałem Canona HF S10...

Witam wszystkich.
Tak, od tygodnia jestem posiadaczem tej kamery i dopiero się uczę jej obsługi, zrzucania filmów na dysk komputera etc. Pierwsze wrażenia bardzo dobre ale rozumiem że to wysoki poziom ogólności, który forumowiczów pewnie nie usatysfakcjonuje. Potrzebuję po prostu więcej czasu. Co mi sie NIE podoba to to, że firmową baterię BP807 można ładować tylko w kamerze - bardzo to niewygodne. Co prawda dokupiłem już baterię FORMAXu, tam jest w komplecie zasilacz, ale znowu podczas użytkowania na wyświetlaczu brak info o jej stanie. Serdecznie pozdrawiam
 

survivor

New member
Ja wybrałem JVC :)

Ma co prawda w moim odczuciu małe mankamenty, ale jestem w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany......jakość obrazu powala na kolana.
 
Do góry