Cambridge Audio Azur 540R v3 - problem z OSD

kala40

New member
Witam wszystkich szanownych forumowiczów! ostatnio zakupiłem nowego Azura 540Rv3, posiadam niestety instrukcje w obcych językach i mam nielada problem z uzyskaniem menu ekranowego na TV. Czynności wykonałem jak mi logika podpowiadała, tj. podłączyłem kabel HDMI pod wyjście w CA - druga końcówka do TV, następnie wcisnąłem w CA przycisk "OSD on" i nic, próbowałem na wszystkie sposoby i za chiny nie mogę uzyskać menu ekranowego aby wprowadzić niezbędne ustawienia.
Proszę o jakąkolwiek pomoc w tej kwestii oraz prośba o instrukcję w jęz. polskim, jeżeli ktoś dysponuje to chętnie odkupię. Mój e-mail kala40@wp.pl
Pozdrawiam Adam
 

mcpi

New member
Osd, w tym modelu jest wysyłane tylko przez TV/Monitor Out, musisz podłączyć kablem RCA lub S-Video do telewizora.
witam/czytajac Twoja odp. widze ze miales doczynienia z CA R540 v3 /otóż posiadam ten amp. ale nie moge sie polaczyc z tv podlaczylem RCA przez composite out i wcisnolemprzycisk (osd on) nie wiem czy poprawnie ale nie mam nic na tv prosze o pomoc....krok po kroku co i jak moze cos zle robie pozdtawiam
 
Do góry