c630/c6000 - nowy soft MSX6DEUC 2000.2

adamuadamu

New member
witam
właśnie wypatrzyłem na stronie samsunga, że dostępny jest nowy soft 2000.2 dla płyt głównych MSX6DEUC - opis poprawek jakiś znajomo podobny do poprzedniego opisu, dodatkowo data publikacji 15.12 - czyli ktoś zapomniał o opisie...
sam soft na pewno inny - inny rozmiar całości, wewnątrz info.txt daje informację "2000.2", pełna nazwa softu wg. "version_info.txt" to
Kod:
SWU_T-MSX6DEUC_002000_I02_ES000DS000_110119
wszystkie pliki wewnątrz archiwum mają datę 19.01.2011 - wg. doniesień z Holandii, skąd pochodzą pierwsze nieoficjalne wzmianki na jego temat, poprawił odbiór ze źródeł HDMI (redukcja makrobloków); nic więcej na razie nie wiem, więcej info ode mnie wieczorem
pzdr.

no tak, najważniejsze, linka prosto do LE37C630 Samsung Polska: tu
do UE40C6000: tu

sznurek prosto do pobierania firmware tu

pzdr.
 

adamuadamu

New member
ok, feedback
NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO
tzn. obraz ma dalej poślizg wobec dźwięku - zarówno xvid jak i mkv (H264)
poza tym ciężko powiedzieć, obraz mam po kablu antenowym, nie posidam źródła FullHD, żeby cokolwiek dostrzec - będę wieczorem próbował dojrzeć, czy może coś się polepszyło z ghostingiem w ciemnych scenach
 

mil999

New member
Nie licz na to że oni coś poprawią w nowym firmware. Kupiłeś telewizor to teraz masz się z tego cieszyć a jak ci się nie podoba to masz kupić nowy model. O to im chodzi. Nie mają interesu w tym żeby coś poprawiać.
 

adamuadamu

New member
Nie licz na to że oni coś poprawią w nowym firmware. Kupiłeś telewizor to teraz masz się z tego cieszyć a jak ci się nie podoba to masz kupić nowy model. O to im chodzi. Nie mają interesu w tym żeby coś poprawiać.
no to przecież oczywista oczywistość. dałem sobie spokój i odbieram na dniach patriota box office do oglądania filmów, bo liczenie na samsunga nie ma sensu. już dawno się wyleczyłem z pomysłu liczenia na samsunga - tym bardziej, że posiadam galaxy spica i gdyby nie scena, to siedziałbym na niedorobionej wersji 2.1 androida bez sterowników do grafiki :lol:

co do zmian na +, jakie zaobserwowałem
- motion+ lepiej daje radę na kanałach ze scrollem na dole - typu tvn meteo, tvp info czy BBC News. na więcej testów zabrakło mi wczoraj czasu.
- menu reaguje szybciej na komendy z pilota
- z rzeczy, które działały, to chyba nic nie zepsuli :D
 

adamuadamu

New member
up

wyszedł "nowy" fw 2000.4.
teoretycznie "fixed lipsync" - ale tylko teoretycznie. na divx'ach może i lepiej, mkv (h264) - bez zmian, czyli makabra

hotel mode hack działa - pomimo wgrania nowego fw, cały czas mam dostęp do wszystkich funkcji przez telnet i webgui. samba przyda się co najwyżej do oglądania zdjęć rodzinnych, bo filmów dalej nie da się przez to oglądać..
 

Portalnet

New member
dlaczego jak probuje zrobic aktualizacje online to laczy sie z serwerem i stwierdza brak nowego firmware ? a mam wersje 1002.1

druga kwestia czy aktualizacja usuwa jakies ustawienia TV ktore mam - nazwy laczy, ustaiwenia obrazu , dzwieku itp
 
Ostatnia edycja:

komar12

New member
Witam.Ktoś wie jak wyszyścic pamięć wewnętrzną?chodzi mi o ikonki filmów z pena lub hdd -chyba się już przepełniło bo jak wrzucam nowy film to nie pokazuje już miniaturki
 
Do góry