Budżetowe 75 cali

pixart_pm

New member
Hej, poluję na jakąś budżetową opcję 75 calowego TV - najtańsze co znalazłem i udało mi się obejrzeć na żywo to 75C635 od TCL, ale chyba wolałbym dopłacić do matrycy 100hz i tu pojawia się Philips 75PUS8807, ale philipsy mają srebrne ramki co je dyskwalifikuje jakkolwiek śmieszny by to nie był powód xD (nie wiem też jak będzie wyglądać potrójny ambilight z racji, że TV wisi dość wysoko i trójka lepiej się prezentuje pewnie gdy stoi na nóżkach).

Czy ktoś jest w stanie polecić model który ma 75cali, czarną obudowę i najlepiej 100hz matrycę w budżecie 5-6k?

edit. platformy streamingowe netflix, disney, hbo etc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dostępny 75PUS8546 z czarną ramką i w specjalnej cenie..
Nowe też pewnie będą ale dużo droższe.
Ten TCL jest bardzo dobry, To telewizor roku.
 

luck76

Well-known member
Hej, poluję na jakąś budżetową opcję 75 calowego TV - najtańsze co znalazłem i udało mi się obejrzeć na żywo to 75C635 od TCL, ale chyba wolałbym dopłacić do matrycy 100hz i tu pojawia się Philips 75PUS8807, ale philipsy mają srebrne ramki co je dyskwalifikuje jakkolwiek śmieszny by to nie był powód xD (nie wiem też jak będzie wyglądać potrójny ambilight z racji, że TV wisi dość wysoko i trójka lepiej się prezentuje pewnie gdy stoi na nóżkach).

Czy ktoś jest w stanie polecić model który ma 75cali, czarną obudowę i najlepiej 100hz matrycę w budżecie 5-6k?

edit. platformy streamingowe netflix, disney, hbo etc
Hej, z Direct Ledów masz Sony 75x85K, który świeci zdecydowanie równomierniej od Philipsa no i ma czarne ramki. To 100 hz matryca, bardzo jasno świeci.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips też ma czarne ramki :)
Philips ma Ambilight, ma dobry dźwięk i mieści się w klasie cenowej
Sony też jest dobry, TCL w klasie też dobry,
 

pixart_pm

New member
C635 raczej odpuszczę, ze względu na 50/60Hz. Aktualnie wybieram między Samsungiem QE75Q77BAT, który aktualnie można dostać za ok 5300pln, a Sony KD-75X85K jednak ten przestaje już być rozwiązaniem "budżetowym" bo najtaniej znalazłem za 6499 więc chyba postawię na tego Samsunga...

Albo oleję różnicę 60 vs 100Hz i najbardziej budżetowo ten TCL aktualnie widzę 3999pln
 
Do góry