Brak tvn na module cam polsatu w P50v10e

awota

New member
Miałem ten sam problem na Panasonic TX-P50VT20E, po wymianie modułu polsatu na nowy CAM CI+,
wersja 05, cała paczka TVN SD jest dostępna.
 

awota

New member
1zł. Ale zażądali w APS podpisania nowej umowy na 15 miesięcy, warunki takie jak w obecnej promocji online, ale bez darmowych pierwszych miesięcy. Jeszcze uwaga, nowy CAM jest w dzierżawie za 0,50 zł za cały okres umowy, poprzedni był na własność.
 

lacsap

New member
nadal problem nie rozwiązany moduł CAM CI Polsat i TX-L42D25E

Mam moduł pre-paid CI Cyfrowego Polsatu , do tej pory używałem go w opticum hd 9600 prima + telewizor Panasonic TX-L42D25E, jednak zapragnąłem pominąć dekoder i skorzystać z cammon interface w TV i okazało się,że nie działa np. TVN24 czyli problem który jest poruszony na tym forum pierwszy raz chyba w 2010 roku nadal występuje. Rozwiązaniem jest wymienić ten moduł na CI+ ale wtedy umowa (dlatego dla mnie to nie wchodzi w grę). Oczywiście przeprosiłem dekoder i oglądałam brakujące kanały. Jednak smutne jest, że mimo iż sprawa trwa od 2010 roku problem pozostał nierozwiązany.:sad:
 
ostatnio przez przypadek chyba nawet po roku zajrzałem na TVN style i turbo zwykłe SD(tvn24 i tvn HD działały cały czas ) i co sie okazało działają a nie wymieniałem modułu także nie wiem co jest przyczyną ... podejrzewam iz tylko soft samsungowego TV nic więcej nie robiłem poza jego aktualizacją
może i u Ciebie to pomoże
powodzenia
 

lacsap

New member
mój Panasonic jest na stałe podłączony do internetu i soft ma stale aktualizowany, ciekawostką jest to, że na innym forum na podobny problem w tv Panasonicu ktoś odpisał,że serwis zmienił mu soft specjalna łatka dla tv z 2010 roku oraz zmienił bit w menu serwisowym i to pomogło, zastanawiam się, czy jest to jeszcze jakaś inna aktualizacja niż ta która pojawia się od czasu do czasu z łącza internetowego? bo tą mam aktualną, to jak ten serwis to wgrywa? Wysłałem zapytanie do serwisu Panasonica zobaczymy co odpiszą? i czy w ogóle będą się orientować w temacie.
 
Do góry