Brak serwera DLNA

adrian1488

New member
Witam wszystkich.

Mam następujący problem. Posiadam PS3 i za nic nie mogę dostać się do swojego kompa za pomocą serwisu multimediów. Nadmienie że miałem wczesniej neostrade i chodzilo wszystko bez problemu. Po zmianie na Netie (netia spot) widze tylko serwis multimediow ich tzn routera a nie moge miec dostepu po przez ps3 do swojego kompa czy laptopa zony. Prosze o pomoc. Pozdrawiam
 

adrian1488

New member
Tak jak w opisie mojego problemu. Jak miałem neostrade to ps3 normalnie widziało mojego kompa i udostępniałem sobie co chciałem. Odkąd mam netie ps3 widzi tylko serwer Netii a juz moj komputer lub laptopa nie.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Prawdopodobnie Netia Spot nie przepuszcza innych serwerów DLNA. Sprawdź czy TV zobaczy komputer po wyłączeniu serwera na routerze.
 

adrian1488

New member
Rozumiem że mam wyłączyć funkcję udostępnianie? Bo czegoś innego, podobnego w ustawieniach routera nie widziałem. pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź
 

adrian1488

New member
rownież wyłączyłem zapore w netii i niestety dalej ps3 nie widzi mojego komputera? Czy naprawde nie jest nikt w stanie mi pomoc????????????
 

adrian1488

New member
Łączę się bezprzewodowo ale próbowałem również kombinacji na kablu i efekt ten sam. Takiej opcji w netia spot jak 'inter client privacy' nie widze. Z tym nat rowniez nie wiem co i jak. Prosilbym jezeli daloby rade mniej wiecej krok po kroku jak to zrobic. Co do drugiego routera slyszalem ale poki co probuje znalezc sposob bez uzycia drugiego sprzetu.
 
Do góry