Brak polaczenia optycznego , problem.

Amaretto

New member
Witam kupilem kilka dni temu odtwarzacz DVD ze złączem HDMI DVD-1080P9 - Odtwarzacze DVD - DVD | SAMSUNG

chcialem podlaczyc go do amplitiunera Technicsa SA -DX930
Amplituner Technics SA - DX 930 (876638632) - Aukcje internetowe Allegro
http://www.hifi-wiki.de/images/1/1f/SA-DX930-Heck.jpg

Problemem jest, ze nie potrafie podlaczyc tak abym mogl uzyskac dzwiek cyfrowy. Brak w dvd wyjscia optycznego , a amplitiunerze nie wiem gdzie podlaczyc coaxialem i czy wogoole jest taka mozliwosc. Kolumny mam podlaczone pod speaker A
Czy ktos mialby jakies rady , lub mial ktos taki zestaw?. Bardzo byl bym wdzieczny za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
masz lekki problem bo zostaje ci analogowe,nie masz wejścia coaxial w ampku,dvd ma-ewentualnie oddaj tam gdzie kupiłeś i kup z optykiem
 

LUPO78

Banned
sprawdź te wejście co zaznaczyłem,bardziej ono mi kolorem pasuje do wejścia wideo niż cozxial,ale jest oznaczone jako dvd 6ch,jeżeli nie masz typowego kabla coaxial chwilowo możesz połączyć zwykłym cinch-odpisz jaki efekt
 

Attachments

  • 11.jpg
    11.jpg
    117,1 KB · Wyś: 693

kud3aty

New member
wpisz na allegro :
"KONWERTER COAXIAL OPTICAL "

dodałbym linka ale:
"UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi. "

głowy nie daje ze bedzie działać, ale można spróbować...
 

Amaretto

New member
Probowalem juz wlasnie podlaczac chinchem w ten sposob co podales Lupo ale nie dziala. Bylem dzis w sklepie gdzie kupilem , wymienia mi na LG ktory ma jeszcze wyjscie optyczne , wiec bedzie po problemie . Dzieki za pomoc , pozdrawiam
 
Do góry