Brak IPLA na Philipsie

Koczkodane

New member
Witam.
Zawsze dzałała u mnie IPLA na Philipsie 40PFL7605. Ostatnio mimo, że internet śmiga na Philipsie pięknie i zasięg mam 100% to po wybraniu jakiegokolwiek filmu na IPLA wyskakuje "3 Błąd odtwarzania". Czyściłem nawet pamięć NetTV i nic to nie zmienilo. Czy ktoś wie co jest grane?
 

Lizarazu

New member
Jaką masz wersję SW ? - sprawdź w menu TV - konfiguracja - ustawienia sieciowe - informacja o oprogramowaniu - czy jakoś tak.

Potem wejdź na Home - Royal Philips i sprawdź czy jest nowsze oprogramowanie dla Twojego TV.

Czasami aktualizacja TV bezpośrednio z Net-u nie pokazuje najnowszego oprogramowania.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.
Zawsze dzałała u mnie IPLA na Philipsie 40PFL7605. Ostatnio mimo, że internet śmiga na Philipsie pięknie i zasięg mam 100% to po wybraniu jakiegokolwiek filmu na IPLA wyskakuje "3 Błąd odtwarzania". Czyściłem nawet pamięć NetTV i nic to nie zmienilo. Czy ktoś wie co jest grane?

Witam,

Mam ten sam niepożądany objaw. Też nie wiem co jest grane.:?::?::?::?::?::?:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Jump

New member
Smart TV Philipsa to ściema, działa jak chce, zero zaufania z mojej strony do tych funkcji, zero polskich aplikacji, funkcja jest od 2009 - narazie jest Ipla :)) śmiać się czy płakać... jak widze kolesia z Philips'a lansującego się na konferencji Aplikacje TV to nóż się otwiera... z czym do ludzi, człowieku... pozdrawiam

EDIT teraz Ipla u mnie w miare działa, 40PFL7605, cud się stał :))
 
Ostatnia edycja:

Koczkodane

New member
Hmmm. Czyli widze ze kolega ma tez ten problem. Co z tym bedzie dalej?? Nie dosc ze tylko ipla byla dobrym dodatkiem do Philipsa to jeszcze na dodatek teraz nie dziala. Wiec nie ma nic dobrego teraz w tym necie Philipsa. Zabrali ostatnia nadzieje. Jesli chodzi o soft to oczywiscie najnowszy z 23 grudnia 2011. No i oczywiscie jesli chodzi o youtube i eszte to smiga na TV pieknie.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Hmmm. Czyli widze ze kolega ma tez ten problem. Co z tym bedzie dalej?? Nie dosc ze tylko ipla byla dobrym dodatkiem do Philipsa to jeszcze na dodatek teraz nie dziala. Wiec nie ma nic dobrego teraz w tym necie Philipsa. Zabrali ostatnia nadzieje. Jesli chodzi o soft to oczywiscie najnowszy z 23 grudnia 2011. No i oczywiscie jesli chodzi o youtube i eszte to smiga na TV pieknie.

Witam,
Tak , mam ten sam problem, inne opcje w Net TV działają dobrze. Jest nowy soft , który jest do ściągnięcia
na stronie internetowej firmy Philips od dnia 14 marca 2012r.-wersja - 000.140.047.000 -71.37MB Plik ZIP ,
ale nie wiadomo co ona nowego wnosi , także na razie wstrzymuję się z zainstalowaniem jej w moim
telewizorze, gdzie wszystko prawidłowo funkcjonuje , do czasu aż firma Philips poda co poprawiła nowym softem.:?:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Koczkodane

New member
No i dalej lipa. Zainstalowałem soft najnowszy dla 40pfl7605 i dalej nie ma ipla. Nie wywala juz bledu ale kreci sie kolko oczekiwania na ekranie w nieskonczonosc i nic a tak jak mowie reszta dziala idealnie youtube i reszta netu.
 

accu

New member
Bez reklam
No i dalej lipa. Zainstalowałem soft najnowszy dla 40pfl7605 i dalej nie ma ipla. Nie wywala juz bledu ale kreci sie kolko oczekiwania na ekranie w nieskonczonosc i nic a tak jak mowie reszta dziala idealnie youtube i reszta netu.

Witam,

Potwierdzam, buforowanie trwa w nieskończoność .:x


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

zbyszek35

New member
U mnie na LG to samo , nie działa buforowanie w nieskończoność, na Forum IPLi też nie zapytamy gdyż też nie działa , ogólnie ta Ipla to porażka straszna !
 

k&a

New member
Witam,
a co trzeba zrobić by była możliwość oglądania tvn z netu ???
U mnie pojawił się jakiś komunikat, że trzeba coś instalować
 

k&a

New member
aktualizację mam najnowszą, a tvn dalej nie mogę oglądać (chyba, że robię coś nie tak)
Ipla chodzi - natomiast żeby oglądać tvn wchodzę przez Internet i dopiero wpisuję adres

Tv wyświetla mi komunikat "pobierz Microsoft Silverlight"
 

accu

New member
Bez reklam
aktualizację mam najnowszą, a tvn dalej nie mogę oglądać (chyba, że robię coś nie tak)
Ipla chodzi - natomiast żeby oglądać tvn wchodzę przez Internet i dopiero wpisuję adres

Tv wyświetla mi komunikat "pobierz Microsoft Silverlight"
Witam,
Zainstaluj program Microsoft Silverlight wersję bodajże 5.0.61118.0 na kompie, jak do tej pory tego nie zrobiłeś.


Pozdrawiam, :)
accu
:kom:
 
Do góry