Brak dzwięku w tv po podłączeniu pc

maciekck

New member
dziwne. zainstalowalem te 1 sterowniki ale te hd audio juz miałem lecz nie wyświetlały mi się w urządzeniach do odtwarzania, odinstalowałem je w celu zainstalowania ponownie i nagle ukazało mi się to
fg93.png

przełąćzyc znowu hdmi na karte grafiki i sprobowac odpalić z dzwiekiem?
 

tdx

New member
Bez reklam
Dla mnie to nie dziwne zanim zaczniesz coś jeszcze robić mam pytanie

1. Czy instalowałeś system sam i czy instalowałeś sterownik ze strony producenta czy system zainstalował swoje?

2. Instalowałeś sterowniki od grafiki zintegrowane czyli Radeon HD 4200 czy system zrobił to sam? (masz w menażerze urządzeń obie grafiki?)
 

maciekck

New member
system stawiałem sam, co do sterowników to już nie pamiętam, dziś przeinstalowałem realtek hd audio ze strony realteka i nvidie tez ze strony nvidi ale tylko do gtsa 250, zintegrowanej nic nie ruszałem, w menadżerze mam tylko gtsa
zainstalować ponownie stery realteka, te które podałeś?
 

tdx

New member
Bez reklam
skoro masz tylko GTS to jak chcesz żeby złącze HDMI na Integrze działało?

Zainstaluj sterownik od grafiki... i to kolejna dziwność skoro pytałem o pytajniki a nie masz ich podobno.
 

tdx

New member
Bez reklam
;) zresetuj kompa w biosie ustaw 1 karte jako integre (zobacz czy tam czasem nie masz czegoś wyłączonego)
zapisz zmiany Wyłącz kompa podepnij tylko hdmi z płyty głównej pod tv i odpal kompa
 

maciekck

New member
no dobra, idąc tym tokiem myślenia będe używał tylko zintegrowanej karty graficznej a gts moge sobie wyjąć tak? nie ma żadnej opcji żeby ogarnąć to poprzez jakieś dodatkowe kable do tego optical spdif? patrzyłem w biosie i nic dziwnego tam nie zauwazyłem
 
Do góry