Brak dzwieku pioneer vsx921

n0nam3

New member
Witam. Panowie mam problem z kinem domowym : glosniki jamo s608 + amplituner pioneer vsx921 .
jest to moje pierwsze kino domowe i mam problem z dzwiekiem ktorego nie ma. Na amplitunerze widac ze glos jest a w glosnikach nic nie leci . Obojetne czy jest podlaczony do tv przez hdmi , czy laptopa , czy wlaczone radio. Orientuje sie ktos co jest nie tak podpiete lub co je3st zle ustawione.

Z góry bede wdzieczny za pomoc
 

plpiters

New member
Witam. Panowie mam problem z kinem domowym : glosniki jamo s608 + amplituner pioneer vsx921 .
jest to moje pierwsze kino domowe i mam problem z dzwiekiem ktorego nie ma. Na amplitunerze widac ze glos jest a w glosnikach nic nie leci . Obojetne czy jest podlaczony do tv przez hdmi , czy laptopa , czy wlaczone radio. Orientuje sie ktos co jest nie tak podpiete lub co je3st zle ustawione.

Z góry bede wdzieczny za pomoc


mam ten sam problem :(
wszystko podłączone niby prawidłowo, sprawdzałem na HDMI nic - cisza totalna ... przełączam nawet na radio - głośniki ciche ...
w konfiguracji głośników, podczas testu normalnie wszystko słychać, podłączając mikrofon ładnie wszystko ustawia sobie ... niestety później brak dźwięku (sprawdzałem na wszystkich wejściach)
odłączyłem HDMI i zostawiłem same głośniki podłączone i antenę - staja radio wybrana (na wyświetlaczu pokazuje się tuned) ale w głośnikach cisza ... już nie wiem co dalej zrobić
może jest uszkodzony?

HELP !
 

yureek

Klub HDTV.com.pl
VIP
uszkodzony pewnie nie jest, pierwszą rzeczą jest wyłączenie trybu DEMO zgodnie z instrukcją, w sumie po MCACC demo powinno zostać automatycznie wyłączone, reset jak podał kolega może coś pomoże
 
Ostatnia edycja:
Do góry