BR do ue46es8000

grzela8

New member
posiadam samsung ue46es8000 i yamaha rx-v773 ktory bluray byscie mi polecili by najlepiej wspolpracowal z tym tv? Chcialbym aby czytal jak najwiecej formatow. Rozwazalem samsung serie bd-f... ale na stronie samsunga niema ich specyfikacji,a po angielskich lub niemieckich stronach ciezko mi sie porusza.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ale mając taki fajny TV, BR potrzebny jest Ci tylko do oryginalnych płyt z całą resztą lepiej sobie radzi USB w Twoim TV
 

grzela8

New member
Ale mając taki fajny TV, BR potrzebny jest Ci tylko do oryginalnych płyt z całą resztą lepiej sobie radzi USB w Twoim TV
masz tu racje,chce ogladac plyty z wyporzyczalni, sprzet kupilem niedawno i sie troche ucze i mam problemy ze sciaganiem odpowiedniego materialu. nawet jesli cos pobiore to potem nie potrafie tego odpalic. troche zenujace,prawda? ale ciezko mi to przychodzi ,nigdy wczesniej niemialem do czynienia z av na taka skale. poprzednie urzadzenia byly sporo mniej zaawansowane a tu wymiana wszystkiego od podstaw i czlowiek sie gubi
 

grzela8

New member
Ale mając taki fajny TV, BR potrzebny jest Ci tylko do oryginalnych płyt z całą resztą lepiej sobie radzi USB w Twoim TV
tak czy inaczej potrzebuje blu raya 3d, bo nawet niewiem czy ten tv majac podlaczony dysk przez usb, odtworzy mi wszystkie formaty i poda dzwiek wielokanalowy na amplituner
 

Karuuss22

New member
Jeżeli ma Ci służyć do płyt to bierz któregoś pasikonika 120/220/320 - oczytałem się już masakrycznie dużo o tym :) Jakbym miał takie potrzeby co Ty bo bym się nawet nie zastanawiał....

Ps. Co do ściągania z neta-napisz do mnie na gg 2286439 napiszę Ci wszystko co i jak. Skoro mój wujek obczaił i ściąga sobie teraz sam to Ty też dasz rade.

Aha.... Flaszka nie pieniądze hehehhehee
 

grzela8

New member
niewiem jak teraz z BR ale panasonik DVD kojarzy mi sie z odtwarzaniem tylko oryginalnych plyt, a jesli przyjdzie odtwarzac z HDD to podobno tylko samsung. prawda to?
 

grzela8

New member
porownuje samsung bd-e6500 z bd-f6500 nowszy troche wydaje sie mocniejszy,ale starszy ma 2 wejscia HDMI ,moj wybor to raczej bd-f6500, do TV ue46es8000 to chyba optymalny sprzet. niech mnie ktos oswieci jesli sie myle bo dzis wieczorem mysle ze zamowie
 

grzela8

New member
Ale mając taki fajny TV, BR potrzebny jest Ci tylko do oryginalnych płyt z całą resztą lepiej sobie radzi USB w Twoim TV
zakup juz zrealizowany padlo na bd-f6500, powiem Tobie ze bluray sprawdzil sie wlasnie nie tylko do oryginalnych plyt. wlasnie slucham muzyki w DTS z usb czego nie potrafil ani moj TV ani co dziwne amplituner ktory widzial pliki ale nie odtwarzal ich. mysle ze z czasem znajde jeszcze pare takich rzeczy ktore nie potrafi moj tv,puki co mimo zdublowanych opcji TV/BR aplikacje i przegladarka bardziej podoba mi sie w tegorocznym BR
 
Do góry