Bluray

Dobrzyński

New member
Dzień dobry posiadam serial w postaci, 5 płyt Bluray ale one są zapisane w plikach ISO. I co lepiej zrobić konwersję czy co ?. Kiedy odtwarzam te video nie mogę np odcinka wybrać. Nie wiem czym to jest spowodowane ?. Czy lepiej konwersję zrobić, czy rozpakować ten obraz i nie wiem nagrać na DVD ?. Pomóżcię proszę.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witam. Czy są to obrazy zrobione z oryginałów? Jeśli są to „standardowej” wielkości pliki bluray, to nie zmieszczą się one na płytach DVD. Potrzebne będą do nagrania czyste płyty bluray. Po nagraniu na nie obrazu ISO, nie powinno być z nimi problemu przy odtwarzaniu. Szkoda konwertować je w inny format. Lepiej zachować oryginalną jakość.
 

Dobrzyński

New member
44 GB na obraz czyli potrzebuję ponad 200 gb. A sezonów są 4 a nie wiem Pan w jakiej cenie, mogą być dużej wielkości płyty blu-ray.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
44 GB na obraz czyli potrzebuję ponad 200 gb. A sezonów są 4 a nie wiem Pan w jakiej cenie, mogą być dużej wielkości płyty blu-ray.
222 GB Razem jeden sezon, to strasznie dużo wyjdzie ;/.

Kolego Dobrzyński, trochę chaotyki w wypowiedzi. Teraz rozumiem, że jedna płyta to 44 GB, 4 sezony, jeden sezon to 5 płyt = 222 GB.Czy tak? Co to za serial, jeśli nie jest to tajemnicą. Wydaje mi się, że chodzi o "Grę o Tron".
 
Do góry