Blu Ray za ok 400PLN

mnsp

New member
Witam serdecznie,

poszukuję odtwarzacza BR dla rodziców, chcę go skompletować z zestawem Fidelio E5. Co możecie polecić? Nie potrzebuję jakiegoś kombajna bo i tak go nie ogarną (no chyba, że może posiadać coś przydatnego czym sam mógłbym się pobawić kiedy ich odwiedzę :) )

Pozdrawiam
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Do odtwarzania oryginalnych BD lub DVD co nie kupisz to będzie dobre. Ja też od siebie polecam Panasonica, bo są szybkie, ciche, zapewniają ładny obraz nawet ze starszych DVD. Przydatną funkcją jest wi-fi, bo można sobie posluchać radia internetowago jak ktoś ma w domu sieć bezprzewodową, a i zapominasz o zgrywaniu aktualizacji bo sprzęt sam się aktualizuje.
 

mnsp

New member
Dzięki za porady, zdecydowałem się na zakup:
Panasonic BD DMP BDT 360 + Fidelio E5 - mam nadzieję, że wyjdzie z tego przyzwoity zestawik ;)
 

sturek

New member
Pozwolicie, że się podepnę się pod temat, bo też jestem na zakupie i rozważam BDT360, Pioneer 170 i LG BP640.
BDT360 pasowałby mi do TV 55ST60, ale pewnie aplikacje by się powtarzały, natomiast LG ma Spotify i to mi bardzo pasuje. O Pionierze też czytałem też dużo dobrego. Dodam, że poza odtwarzaniem filmów, często będzie odtwarzał CD, radio internetowe i właśnie Spotify jeśli kupię LG (w sumie bezie to wymiana mojego dotychczasowego LG bd570).
Może coś podpowiecie?
 
Do góry