Blu ray z odtwarzaniem SACD i DVD-audio ...?

elektron321

New member
Witam.
Rozwiejcie moje wątpliwości.
Nie mam zamiaru wydawać majątku na odtwarzacz więc kieruję do Was pytanie:
Czy są na rynku w przyzwoicie niskich cenach odtwarzacze bluray z odczytem sacd i dvd-audio?
Jeśli tak to proszę o konkretne modele.
A jeśli nie to proszę zaproponujcie jakiś odtwarzacz bez tych "bajerów"...
 

landr

Member
Witam , na dzień dzisiejszy jest kilka odtwarzczy, które odtwarzają BD,SACD ,DVD Audio: Marantz UD 9004 i UD8004,Denon A1UD, 4010UD, Oppo83, 83SE, Cambrige Audio 650BD(najtańszy w tym zestawie). Denon zapowiedział modele wszystko grające 2011(800$) i 1611(400$) premiera tańszego w czerwcu, droższego w sierpniu.Pozdrawiam.
 

elektron321

New member
hmm... poza zasięgiem finansowym niestety... szkoda... chciałbym posłuchać jak to gra.
A co możecie polecić na budżetowy odtwarzacz bluray który również przyzwoicie zagra CD...
 

landr

Member
Może warto wziąć pod uwagę nowe Sony np.470(na pokładzie SACD,DVD Audio nie wspera,ale tylko warstwe DVD Video, CD oraz 3D i HDMI 1,4) cena myślę poniżej 1000zł, również stara PS3(60) grała SACD, na ryku wtórnym, myślę, że cena będzie niższa.
 

elektron321

New member
Nie. Ale wcześniej nie maiłem w zasadzie na czym słuchać... Teraz chciałbym spróbować...
Po namyśle jednak chyba zostanę przy tańszym odtwarzaczu (mój typ na lg bd-370 jak na razie - może jakieś propozycje ..?) i płytkach CD.
 
Do góry