Blu Ray z nagrywaniem na USB

adrianes

New member
Szukam odtwarzacza z możliwością nagrywania na dysk podłączony przez port USB. Z tego co widze tylko LG mają takie możliwości ale czytam wiele negatywnych opinii o tym sprzęcie. Potrzebuję coś dobrego. Orientujecie się czy inna jakaś inna firma ma takie rozwiązanie ? Chcę nagrywać materiały z C+, mam Pace z dyskiem 500 GB ale nie można z tego nic zgrać.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
W tym celu to raczej zmień Tuner na taki który nagrywa na dyski zewnętrzne.
Blu Raye to odtwarzacze i nie mają "wejść" na inne urządzenia.
Owszem są modele "z nagrywaniem na USB" ale dotyczy to wyłącznie nagrywania z wbudowanego tunera DVB-T :>
 

adrianes

New member
W tym celu to raczej zmień Tuner na taki który nagrywa na dyski zewnętrzne.
Blu Raye to odtwarzacze i nie mają "wejść" na inne urządzenia.
Owszem są modele "z nagrywaniem na USB" ale dotyczy to wyłącznie nagrywania z wbudowanego tunera DVB-T :>

chyba kolego nie do końca się orientujesz ponieważ LG, które nagrywają za USB nie posiadają tunerów DVB-T. natomiast Sharp ma taki opis
"funkcja kopiowania plików do podłączonego dysku lub pamięci USB (dotyczy niezabezpieczonych materiałów)"
ale nie wiem co to oznacza.

pzdr
 

lm648

Banned
W celu kopiowania filmów z BD/DVD do formatów tzw. komputerowych mkv, avi itp. nie tędy droga :) niestety każda płyta jest zabezpieczona :) [no chyba, że nie, to ta :) - która jest dołączona za freee do gazety] Więc nie masz najmniejszych szans znaleźć na rynku takiego urządzenia, które by sprzętowo konwertowało zabezpieczone filmy BD/DVD do żądanych formatów. Za proste by to było w Świecie w którym miała obowiązywać ACTA :)
Więc musisz wyedukować się w zakresie komputerowej obróbki filmów :)
I to na tyle :)
 
Ostatnia edycja:

adrianes

New member
no jednak kolega bagiennik się nie orientuje.

LG BD620 - brak DVB-T a:
Nagrywanie na USB - TAK

LG BD660 - brak DVB-T
Nagrywanie na USB - TAK

LG BD670 - brak DVB-T
Nagrywanie na USB - TAK


więc jak nie masz pojęcia to nie zabieraj głosu bo nic to nie wnosi.
 

adrianes

New member
W celu kopiowania filmów z BD/DVD do formatów tzw. komputerowych mkv, avi itp. nie tędy droga :) niestety każda płyta jest zabezpieczona :) [no chyba, że nie, to ta :) - która jest dołączona za freee do gazety] Więc nie masz najmniejszych szans znaleźć na rynku takiego urządzenia, które by sprzętowo konwertowało zabezpieczone filmy BD/DVD do żądanych formatów. Za proste by to było w Świecie w którym miała obowiązywać ACTA :)
Więc musisz wyedukować się w zakresie komputerowej obróbki filmów :)
I to na tyle :)

gdzie przeczytałeś, że chodzi o pliki w formatach komputerowych ??? i gdzie przeczytałeś, że chodzi o kopiowanie płyt ??? rozumiem, że odnosisz się do opisu firmy Sharp ale nie o tym jest ten wątek.

chodzi o nagrywanie z cyfry + na zewnętrzny dysk, format nie istotny, proponuję czytać o co zapytałem. rozumiem, że nie masz pojęcia czy odtwarzacze innych firm nagrywają przez USB. szukam kogoś, kto naprawdę wie, ponieważ używał i sprawdził i nie potrzebne mi opinie w stylu "wydaje mi się" lub odpowiedzi nie na temat nie przeczytawszy mojego pytania.
 

lm648

Banned
gdzie przeczytałeś, że chodzi o pliki w formatach komputerowych ??? i gdzie przeczytałeś, że chodzi o kopiowanie płyt ??? rozumiem, że odnosisz się do opisu firmy Sharp ale nie o tym jest ten wątek.

chodzi o nagrywanie z cyfry + na zewnętrzny dysk, format nie istotny, proponuję czytać o co zapytałem. rozumiem, że nie masz pojęcia czy odtwarzacze innych firm nagrywają przez USB. szukam kogoś, kto naprawdę wie, ponieważ używał i sprawdził i nie potrzebne mi opinie w stylu "wydaje mi się" lub odpowiedzi nie na temat nie przeczytawszy mojego pytania.

Taaaaaaaaaaaaak???????????????????
Szanowny "mały cwaniaczku" przecież to jest napisane między wierszami:bober:
W takim razie :hihi:to dlaczego szukasz odtwarzacza BD z możliwościami zapisu na zewnętrzny HDD i to jeszcze z zewnętrznego tunera TV Sat [mało tego z C+], a nie tunera TV Sat z takimi możliwościami ? Coś tu jest "śmiesznie poplątane" w Twoim rozumowaniu :bober:, a wyjaśnienie jeszcze bardziej śmieszniejsze:) Na rynku jest spory wybór takich tunerów i nie ma szczególnego problemu ze znalezieniem takowego, w przeciwieństwie do odtwarzacza :)
"........nie masz pojęcia czy odtwarzacze innych firm nagrywają przez USB........" oczywiście, mam:) takich odtwarzaczy z możliwościami, które przedstawiłeś po prostu nie ma i nie będzie bez względu na firmę, a jeżeli chcesz robić to "co wyczytałem między wierszami", weź się do nauki w zakresie rippowania, grabowania itp. edycji filmów z BD/DVD/TV Sat i nie szukaj "drogi na skróty":bober:
"Chcę nagrywać materiały z C+, mam Pace z dyskiem 500 GB ale nie można z tego nic zgrać."
i właśnie to jest potwierdzeniem Twojej nie wiedzy, tego nie zrobisz sprzętowo [nic nie znajdziesz takiego] lecz programowo [a tu ucz się]:)
Banzaiiiiiiiiiiiiiiiii :)
 
Ostatnia edycja:

adrianes

New member
Taaaaaaaaaaaaak???????????????????
Szanowny "mały cwaniaczku" przecież to jest napisane między wierszami:bober:
W takim razie :hihi:to dlaczego szukasz odtwarzacza BD z możliwościami zapisu na zewnętrzny HDD i to jeszcze z zewnętrznego tunera TV Sat [mało tego z C+], a nie tunera TV Sat z takimi możliwościami ? Coś tu jest "śmiesznie poplątane" w Twoim rozumowaniu :bober:, a wyjaśnienie jeszcze bardziej śmieszniejsze:) Na rynku jest spory wybór takich tunerów i nie ma szczególnego problemu ze znalezieniem takowego, w przeciwieństwie do odtwarzacza :)
"........nie masz pojęcia czy odtwarzacze innych firm nagrywają przez USB........" oczywiście, mam:) takich odtwarzaczy z możliwościami, które przedstawiłeś po prostu nie ma i nie będzie bez względu na firmę, a jeżeli chcesz robić to "co wyczytałem między wierszami", weź się do nauki w zakresie rippowania, grabowania itp. edycji filmów z BD/DVD/TV Sat i nie szukaj "drogi na skróty":bober:
"Chcę nagrywać materiały z C+, mam Pace z dyskiem 500 GB ale nie można z tego nic zgrać."
i właśnie to jest potwierdzeniem Twojej nie wiedzy, tego nie zrobisz sprzętowo [nic nie znajdziesz takiego] lecz programowo [a tu ucz się]:)
Banzaiiiiiiiiiiiiiiiii :)


to się napisałeś..... coś z tego wynika ? dysk z tego urządzenia (wiemy którego) jest kodowany i nieczytelny więc nie można go skopiować. wiesz jak to zrobić ?? - to napisz. Twoje pomysły rippowania i grabowania są ok i oczywiście są do tego karty/urządzenia, które zapiszą sygnał video analogowy lub cyfrowy na dysku komputera i to wiadomo ale trzeba to robić w czasie rzeczywistym na zasadzie zgrywania, wiadomo, że tak jest ale pytam o tą jak określiłeś drogę na skróty. skoro odtwarzacze blu-ray bez tunera DVB-T maja funkcę nagrywania na USB to nurtuje mnie pytanie jak to działa, co i jakim formacie zgrywają. Serwis LG tłumaczy to tak pokrętnie, że chyba sami nie wiedzą jak to działa i dlatego pytam o inne firmy. chyba kupię tego LG 620 i sam się przekonam jak to jest z tym zgrywaniem :) chyba, że ktoś go ma i podrzuci jak to działa.
 

jurkas74

New member
Kolego adrianes a wpadłeś na taki genialny pomysł, żeby przeczytać manual do tego modelu LG dostępny w sieci? Myślę że wiele by ci to wyjasniło, ale oczywiście możesz również go kupić ;)
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Kup sobie LG BD 620 i nagrywaj.
Napisz potem jak poszło i jak to zrobiłeś, nowej wiedzy nigdy za dużo, będziemy wdzięczni.
 
Do góry