Blu-ray + amplituner do 2000

gier0

New member
Witam,
chciałbym kupić zestaw j.w., kolumny Jamo S426, pokój ok. 15 m2. Fajnie, by zestaw był gotowy na podłączenie do sieci. Muzyka/kino - 50%/50%. Co w tej cenie warto kupić/obejrzeć?
 

gier0

New member
Dzięki za odpowiedź. Poważnie rozważam tę drugą opcję. Mam pytanie dotyczące amplitunera - widziałem że jest nowsza wersja Denona - 1612 (droższa o 200zł). Czy jest jakaś istotna, warta dopłaty, różnica między 1611 a 1612?
 

damian820927

New member
Bez reklam
Jeśli masz możliwość zakupu o 200zł więcej 1612 to weź świeższy sprzęt różnice nie wielkie w mocy 10W tylko że według mnie 1611 można kupić za około 1000-1100zł a 1612 1650 wzwyż ja bym nie przepłacał, 1611 to dobry wybór do Twojego metrażu + któryś z Bluray Pioneer BDP 140/430/ LX54i kino gra i buczy ;)
 

gier0

New member
Faktycznie, z tymi cenami coś pokręciłem i w zasadzie 1611 jest tylko w moim budżecie.
Byłem już zdecydowany na zestaw denon+pionier, ale doczytałem (stety niestety), że onkyo ma funkcjonalność radia internetowego (która to funkcjalność jest dla mnie dość ważna). Więc moja sympatia przeychla się w kierunku onkyo. Nie chciałbym znowu czegoś pominąć, więc mam pytanie czy jest gdzieś zestawienie cech/funkcjonalności tych urządzeń? A może denon bądź pionier ma obsługę radia?
 

gier0

New member
ok dzięki za pomoc, mam nadzieję, że w końcu coś wybiorę ;)

Jeszcze jedna sprawa, przewagą denon-a nad onkyo jest skalowanie do HD. Czy to skalowanie istotnie wpływa na jakość obrazu? Jak podłącze sygnał SD do denon-a to faktycznie to co zostanie wyświetlone będzie wyraźnie lepsze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gier0

New member
Wacham się pomiędzy oknkyo 509 a denonem 1611. Źródłem SD będzie cyfrowy polsat. Czy zauważę różnicę i czy będzie ona w miarę istotna? TV póki co to LG 37"

Jeszcze jedno pytanie dotyczące tych pioneerów. Na ile się między sobą różnią. Czym kierować się przy wyborze? Dlaczego poleciłeś tą markę do denona?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
z pioneera to jeszcze lepszy bylby lx53 mam tu na mysli tez muzyke.starszy model ale zrobiony pod wyzsza polke dlatego lx 54 zostal troszke poskromiony,bo lx 53 mial za wysokie progi w tym przedziale cenowym.lx 53 zagra rowniez swietnie w stereo

509 to nowosc oferuje wiecej niz denon z nowinek technicznych ale w stereo lepiej zagra denon jezeli chodzi o kino porownywalnie na maly plusik dla onkyo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry