BioShock Infinite

kapsell

New member
Bez reklam
BioShock to jedna z najlepszych gier ever. Wiec lykam to bez popitki.
Trailer super, grafika niesamowita, mam nadzieje ze klimat bedzie podobny do BioShocka 1 i 2.
 

Peek

New member
Bez reklam
Zapowiada się całkiem nieźle. Z jednej strony brak mroku, a z drugiej Columbia ma swój własny unikalny klimat. Ken Levine to wizjoner jakich w branży mało. Na pewno nikt się nie zawiedzie.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Świetnie, że zdecydowali się na nową miejscówkę. Było przemierzanie pokładów Von Brauna i UNN Rickenbacker w SS2, było dwa razy Rapture. Teraz kolej na podniebne miasto? Mi pasuje.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Dobrze, że zmienili klimat, bo trzecia przygoda w Rapture to byłby już lekki przesyt. Czekam z niecierpliwością na ten tytuł :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Powiem szczerze, że mi wydawało się, że z tematu "bioshock" nic już się nie da wycisnąć, a jednak! Całkowita zmiana kolorów, klimatu i miasta! To może być to co podbije serca (portfele) graczy, pytanie tylko czy gra da radę technicznie?

Bioshocki 1 i 2 w dobie silnika Unreal Engine III używały wersji 2,5 przez co o ile w jedynce grafika była "bardzo dobra" (stała na wysokim jak na tamten czas poziomie), tak już dwójka była tylko "dobra", żeby nie powiedzieć "średnia"), ale w obu przypadkach obroniła się genialnym klimatem.

Według podnego przeze mnie artykułu Infinite już teraz nie zachwyca grafiką, także w raz z tworzeniem gry powinno tworzyć się też warstwę graficzną (a może zostawić ją na sam koniec?)
 

pa3

New member
Bez reklam
Dobra wiadomość, jedynkę przemieliłem całą :), drugą część miałem pożyczoną i jakoś mnie zbytnio nie w ciągła (może gdybym pograł więcej h?). Co do grafiki to Infinite ma zawitać dopiero w 2012 więc spokojnie, nałożą jakieś filtry, podciągną rozdziałke, dadzą latające stworki i będzie preorder:eek:k:
 

Peek

New member
Bez reklam
Błąd, jeszcze co do Bioshocka to dziwne bo Gryonline napisali, że grafika już teraz nie zachwyca, a PS3site, że gra graficznie zarządzi.
 

Peek

New member
Bez reklam
Szczerze mówiąc nie mozna ocenić grafiki, ale przyznam, że spodziewałem się czegoś lepszego, ale o tytuł jestem spokojny bo Bioshock zawsze nadrabia klimatem.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Oj, Carbon, po tym demku, to bęęęędzie się działo. Szkoda, że tyle trzeba czekać na to cudo. Od siebie dodam, że przechodzę właśnie B1 na Hard i gra jest fenomenalna, uważam, że klimatem jest dużo lepsza niż B2. Fort Frolic i Santander Cohen - mnie rozwalił.....
 
Do góry