Biały DS3

mrtwister

New member
Maxavelli napisał:
Bo nie chce nudnego, oklepanego i zenujaco prozaicznego w kolorze czarnym...

Mowisz jak o wibratorze, tylko odwrotnie z kolorystyką (czarny niby lepszy czy coś takiego;)).

Albo jesteś zakamuflowanym fanem xboxa
 

Evillus

Member
No i stało się :D "Silver" leży przede mną. Trochę trąci odpustowymi zabawkami, ale zawsze to jakaś odmiana ;) Ciągle tylko :czarny, czarny ,czar......:rolleyes:
 

k0val

New member
eee tam mówicie że ciągle kolor ten sam a ja bym poszedł dalej i chciał takiego :D
e3-ps3-pad.jpg
 

mietek099

New member
Nawet nie wiecie jak się ucieszyłem, gdy Sony oficjalnie potwierdziło info, że jednak pad do PS3 będzie wyglądał jak DS2. To co zaprezentowali w prototypie było tragedią na skalę światową ;] Dla mnie pady do PS to najwygodniejsze pady na świecie. Oby w przypadku PS4 nie poszli śladami pierwszych myśli odnośnie pada do PS3.
 

Mefju

New member
@Koval

Ten pad , którego nam pokazałeś wygląda jak pad z ryneczku z koszyka "wszystko za 5 zł" , serio porażka D: ten pad i może wygląda fikuśnie , analogi to w ogóle owned , dual shocki rządza i tyle :>
 

k0val

New member
to był oczywiście żart z mojej strony też ucieszyłem się wiadomością że będą tradycyjne pady ,bo przyzwyczajanie robi swoje.Jednak mimo wszystko można by było wypróbować tego księżyca;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry