biale kolumny, co wybrać z podanych...?

blackorek

New member
Witam , musze dosc szybko kupic kolumny, wybor mam dosc ograniczony z uwagi na ten piorunski bialy kolor, ale musze byc biale, inaczej bede spal na balkonie:)

Powierzchnia to prawie kwadrat 6x5m, otwarta kuchnia na salon

Zarty na bok, budzet to max ok. 10 tys zl za pare kolumn, jak bedzie 12 tez przezyje, nie mailem mozliwosci odsluchac te co wybralem, dlatego licze na osoby, kotre maja doswiadczenie w tym temacie i pomoga mi wybrac jakis wariant, cos co nie zrujnuje mnie finansowo , bo do kolumn musze miec obowiazkowo cd no i wzmaczniacz. Pytanie jaki, chcialbym dac za wzm i cd razem do 5 -6 tys zl. Widzi mi sie jakis marantz albo rotel, bo kolor to tez wazna sprawa, inaczej rowniez moge spac na balkonie:) Srebrny najlepszy.

Kolumny nie wiem dlaczego ale wpadly mi w oko Vienna Acoustic , model bach albo grand bach, ten drugi ma dodatkowy glosnik srednio-nisko tonowy, co wydaje mi sie byc na plus i bas bedzie lepszy , myslalem rowniez o bethoven baby grand, te maja 2 niskotonowe , sredni i wysoko tonowy. Moba byc zatem duzo lepsze...
Pisze o tym , poniewaz dla mnie miekki , obfity bas to podstawa, nie lubie energicznego, dosc suchego basu, a wlasnie taki dosc miekki.
Bas jest dosc ciezki do uzyskania wiec dlatego zwracam na to uwage...
W gre wchodzi rowniez BW CM8, ale mam wrazenie, ze sa za male, co innego CM9, ale te z kolei nie maja bialego lakieru i nie mozna zamowic....
Rozwazam tez Triangle , model KUMA w nowym bialym lakierze, generalnie sam nie wiem co , ale tez nie pójdę do sklepu i nie powiem prosze mi wlaczyc po kolei te, te, , te i te, bo mnie ze sklepu wyrzuca, dlatego chcialbym, aby ktos z Was podsunal mi propozycje od czego zaczac....? Sa jeszcze monitor audio RX6, tez w bialym lakierze, generalnie nie mam zamiaru kupowac na podstawie wygladu czy testow w necie..... Odsluch przy takim zakupie to podstawa,

Co radzicie?
 

ROBERT75

New member
Z takim budżetem nie powinieneś mieć problemu z wyborem kolumn. Zawsze możesz dać zarobić lakiernikowi:grin: Napisz na prv do blakninji ma super ceny.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tez przerabialem dokladnie to samo :) Masz duzy wybór, wg mnie sprawdź te:
Dali Ikon 6 MK 2, Canton Chrono SL 590 DC, Kef iQ 9, Monitor Audio RX8 i jeszcze Ci kasy zostanie. Wszystkie godne uwagi w zaleznosci od gustów muzycznych.
 
Do góry