BENQ - ciekawostka... BenQ DV3750 full hd

shat

New member
Pytanie o rozdzielczość?

Hello, hello....

Kazdy boi sie zakupic produkt skoro z wiarygodnych zrodeł o nim cicho... Chyba narazie pozostanie Fatamorgana dopki nie zmieni sie marketing lub jego nazwijmy to "Manager'owie" w firmie BENQ Polska ktorzy nie widza potecjalnego zysku.... Widzialem go raz jak dzialal lecz teraz mam wieksze doswiadzczenie i sprawdzil bym go duzo lepiej niz wczesniej... Odpuscilem i sklonilem sie na zakup innego LCD 37" (gdyz mialem dobra cene 5070 pln.) za produkt znanej marki... W innym przypadku staral bym sie dowiedziec cos o nim wiecej i w sposob bardziej profesjonalny...

PZDR dla Wszystkich na Forum

Happy New Year
 

szymonunion

New member
Witam,

caly temat przewertowalem... ciekawe. Jestem wlasnie przed wyborem TV... Zakup najpozniej 5 tydzien nowego 2006 roku... Panasonic TX-32LX500P - za dobra cene 6000PLN (nie za gotowke). Jakos nie szukalem LCD 37" w atrakcyjnych cenach... Moze koledzy cos podpowiedza? Ten Benq calkiem calkiem - bez glosnikow, bo i tak pod ampa podlacze.


Pozdrawiam,

--
SzYmOn
 

bluezeum

New member
Samsung

A więc informuję wsze i wobec, że wreszcie dotarł do mnie ten telewizor. Cena bez głośników 5 993 pln z fakturą od generalnego improtera na Polskę.
Zainteresowanych zakupem odsyłam do Pana Jarosława mail poniżej
banas.jaroslaw@pronox.com

pozdrawiam,
Bluezeum :D
 

krytyk

New member
nie ma generalnego importera BenQ na polske, chcialbym zauwazyc
takim mianem moze sie nazywac kazdy kto importuje ten towar, a nikt nie ma na to kwitow,
aby bylo inaczej wpierwej BenQ PL musi miec towar w ofercie , a nie ma i jeszcze dlugo nie bedzie mial,
importerem tez nie moze sie nazywac, bo towar kupuja na zachodniej stronie, wiec to nie jest import, jestesmy w EU !
to tak sie czepiam,
wiec cena jest bardzo OK, watpie w prawdziwa fakture i zaplate przez tego importera vatu do US, bo zdaje sie wowczas doplacaliby do biznesu, ale mozna miec i taka polityke, grunt ze KLient zadowolony, i dobra cene zaplacil, ale nich oni nie nazywaja sie generalnym importerem, bo pewnie zaraz bedzie takich 50ciu

nalezy dodac , ze w tej cenie nie mamy glosnikow, tunera TV....

cena 5993 pln z faktura czyli brutto, łatwo policzyć:
-22% Vat, czyli sprzedaja za 4674,54 pln netto,
zatem okolo 1230 euro,
takiej ceny to chyba nie ma zaden z najwiekszych dystrybutorow niemieckich !
Zadko sie spotyka aby firma dokladala do interesu,
wybaczcie ale nie wierze w te cene, to tylko reklama, niech mnie ktos przekona, chcialbym sie mylic
 

tuptus55

New member
Pronox to duża firma importująca i dystrybująca sprzęt komputerowy. Ale z ich strony kleję dane techniczne tego BenQ:
Specyfikacja:
Wielkość obrazu: 37"
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (Panel Native Resolution
Max. Rozdzielczość: 1366x768
Jasność: 550 cd/m2
Kontrast: 800 : 1
Kąty widzenia(L/R;U/D): (CR>=10) 176 (H), 176 (V)
Czas reakcji: 8ms (Gray to Gray)
Input Signal: Composite Input x 3 S-Video x 3
Component Video x 2
D-Sub 15 pin x 1
TV Tuner (Opcja)
DVI-D
Audio Input Stereo PC Audio x 2 - opcja (RCA)
Subwoofer x 1 - opcja

Video Features 3:2 Pull Down Recovery
3D Edge Filtering
HDTV Compatible (480p, 720p, 1080i)
3D Y/C Comb Filter
Ultra High Contrast
Gamma Correction
User Situation Mode
Dynamic Cinema Scanning
Picture-in-Picture/Picture-on-Picture
Audio Features Detachable Speakers: 15W x 2
Gwarancja: 24 miesiące
Więc co za 5993zł otrzymałeś bluzeum?
 

gad7

New member
Z ta cena moze byc i prawda! Na poczatku swojej sprzedazy w pazdzierniku 2005r byl cos okolo 1250 euro, dopiero pozniej powoli drozal. Ale cena producenta pewnie sie nie zmienila tylko pazernosc sprzedawcow,a co za tym idzie i mozliwosc wiekszego zarobku![/list]
 

krytyk

New member
Jak połączyć Plazmę Pionieer 436 XD z PC karta graficzna GF

wybaczcie, ale ja w tę cenę nie wierzę,
32" Beng bez rewelacji, kosztuje średnio około 1000 euro,
raptem producent wprowadził by nowość 37" z obsługą 1920x1080 w cenie 1200 euro? Jeśli konkurencja za to chce od 2000 ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
raptem producent wprowadził by nowość 37" z obsługą 1920x1080 w cenie 1200 euro? Jeśli konkurencja za to chce od 2000 ?

trochę dziwna to opinia, to tak jak by patrzeć na inne ekrany np Sony'ego kosztują 2 x drożej niż konkurencji to dziwne, że inni mają dużo taniej ...
 

krytyk

New member
ar2 napisał:
raptem producent wprowadził by nowość 37" z obsługą 1920x1080 w cenie 1200 euro? Jeśli konkurencja za to chce od 2000 ?

trochę dziwna to opinia, to tak jak by patrzeć na inne ekrany np Sony'ego kosztują 2 x drożej niż konkurencji to dziwne, że inni mają dużo taniej ...

jednak ar2 ma ograniczenia myslowe,
mialem na mysli np amoi, acer...
i gdzie masz sony drozsze dwa razy? mieszkasz na bialorusi?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
jednak ar2 ma ograniczenia myslowe,

po takich tekstach to możesz mieć ale ograniczenia do forum.

chodziło mi o wcześniejszą sytuację na rynku, gdzie sony boło ok 2x droższe np od Panasonica.
 

krytyk

New member
ar2 napisał:
jednak ar2 ma ograniczenia myslowe,

po takich tekstach to możesz mieć ale ograniczenia do forum.

chodziło mi o wcześniejszą sytuację na rynku, gdzie sony boło ok 2x droższe np od Panasonica.

no tak, twoje skróty myslowe czytaja wszyscy
omal zapomnialem ze masz guzik del, strach mnie oblecial, to co nie wygadne to ciach...
moze zanim napiszesz pomysl i wyraz sie do konca, nie odwrotnie, bo w twom poprzednim tekscie nie znalazlem "wczesniejszej sytuacji..",
niech ci mniej chodzi wiecej pisze, ludzie tu czytaja, a nie łacza sie telepatia z ar2
 

gad7

New member
Te KRYTYK ,,cymbale" wez wejdz sobie na www2.preissuchmaschine.de/psm2_frontend/main.asp?preischart=369282 i zobacz sobie od jakiej ceny byl sprzedawany. Szkoda admin na niego klawiatury!
 

krytyk

New member
gad7 napisał:
Te KRYTYK ,,cymbale" wez wejdz sobie na www2.preissuchmaschine.de/psm2_frontend/main.asp?preischart=369282 i zobacz sobie od jakiej ceny byl sprzedawany. Szkoda admin na niego klawiatury!

pilnuj swojej klatki !! Jakbys troche pomyslal to mzoe by ci cos skaplo rozumku na ten temat a tak nic tylko echo, i nie udawaj ze cos rozumiesz z tej strony DE, jak bys troche tam pobyl to moze cos bys pojał na czym to polega, ze tak niska cena to cena za niekompletny zestaw, trzeba czytac cala oferte, no tak zapomnialem ze ty tyko obrazki rozumiesz...
 
Do góry